Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Nadupaná sada hlásičů s příposlechem (3+1) za luxusní peníze! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Nadupaná sada hlásičů s příposlechem (3+1) za luxusní peníze! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá likvidace skladu některých sad hlásičů s příposlechem. Vybrat si můžete například sadu od německé firmy Pelzer nebo od firmy Sports. Rybáři si tak nyní mohou obstarat parádní sady hlásičů s příposlechem od renomovaných výrobců za hodně libové ceny! Ale bacha! Rozhodně neotálejte, protože v regálech leží poslední zlevněné kusy! Sady hlásičů s příposlechem nebudou po vyprodání již k dispozici.

 

Sada hlásičů s příposlechem Pelzer THE EXECUTIVE

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Firma Pelzer patří k renomovaným rybářským firmám z Německa, která u svých produktů slibuje maximální kvalitu a výborné vlastnosti. Ne jinak tomu je u této sady THE EXECUTIVE, která nabízí 3 vynikající hlásiče s příposlechem, který slibuje maximální komfort při lovu.

Začněme hlásiči: Ty nabízí celou řadu geniálních vlastností, které najdeme u přístrojů, které jsou o tisíce korun dražší. Tak například: Hlásiče mají ovladač pro nastavení citlivosti (8 citlivostí), což rybář ocení především za špatného počasí. Samozřejmostí jsou vysoce svítivé diody, poziční diody, ovladač pro volbu hlasitosti (4 hlasitosti) a tónu (4 tóny), automatická kontrola připojení hlásiče k signalizátoru. Samozřejmostí je maximální voděodolnost, což dovoluje používání i v těch nejhorších podmínkách u vody.

Co nabízí příposlech? Například luxusní dosah až 150 metrů, 256 rádiových kanálů pro individuální spárování s vysílačem, 4 diody shodné s barvou daného hlásiče, a mnoho dalších užitečných funkcí. Asi největší vychytávkou je funkce Raido Range Control, která kontroluje to, jestli jsou všechny hlásiče v dosahu příposlechu, takže se vám nestane, že promeškáte záběr.

Tahle sada je naprosto TOP rybářskou elektronikou. Ale hlavně! Sada hlásičů Pelzer je nyní k dostání za opravdu luxusní cenu, za kterou byste si pořídili průměrné hlásiče. Teď máte možnost ale získat exkluzivní zboží, do kterého se okamžitě zamilujete! Doporučujeme všemi dvaceti!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Sada hlásičů s příposlechem Sports Flathead XS

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Další zlevněný set hlásičů s příposlechem. Tato sada je z „dílny“ firmy Sports, která patří k renomovaným společnostem ve světě rybařiny. Co najdete v tomto setu? 3 hlásiče, 1 signalizátor a 1 transportní kufřík. To vše za hodně zajímavou cenu! Luxus!

Tento signalizátor nabízí všechny vlastnosti, které by moderní a spolehlivý signalizátor nabízet měl. Tak například: Na signalizátoru pochopitelně nalezneme ovladače pro ovládání hlasitosti (5 stupňů), ovladač pro výběr tónu (4 tóny), nastavování citlivosti (4 úrovně), hodně zajímavé LED osvětlení, které jde krásně vidět. Signalizátory nabízí i připojení pro swinger.

K sadě pak rybář ještě dostane i příposlech. Ten nabízí dosah ve volném prostoru okolo 100 až 150 metrů, což je více než dostačující vzdálenost. Asi největší vychytávkou je vnitřní paměť, díky které není nutné příposlech neustále nastavovat. Ne! Díky paměti vše zůstane tak, jak jste si nastavili. Velmi příjemným plusem je i voděodolnost připoslechu, což ocení každý rybář při nepříznivém počasí.

I tenhle set nabízí opravdu luxusní vlastnosti, které slibují bezproblémové používání u vody. Pokud hledáte kvalitní sadu hlásičů s příposlechem za rozumnou cenu, tak už nehledejte. Právě jste ji našli.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -