Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Nejlevnější boilies na trhu? TOP boilies na kapry za směšně...

LIKVIDACE SKLADU: Nejlevnější boilies na trhu? TOP boilies na kapry za směšně nízké ceny!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá totální výprodej populárních nástrah na kapry od renomované české firmy JET FISH. Tyto nástrahy a návnady jsou aktuálně k dostání za naprosto směšně nízké ceny! Ale bacha! Jedná se o doprodej daných produktů, kterých není „nekonečno“! Po doprodání daných zásob nebudou tyto nástrahy za takto nízké ceny již k dispozici. Proto si pospěšte! Kdo dříve přijde, ten dříve chytá…

 

Rozpustné boilies JET FISH

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální boilies do aktuálních podmínek, kdy je voda už pořádně studená! Právě do těchto podmínek je určeno rozpustné boilies JET FISH, které začne pracovat ihned po nahození do vody. A vůbec nevadí, když je voda ledová. Boilies bude pracovat tak jako tak. Super! Velkou výhodou tohoto boilies je, že je dostupné i v masových příchutích, které patří v poslední části sezóny k nejúspěšnějším – kapři hledají výživnou potravu, aby se připravili na nehostinnou zimu, k čemuž potřebují něco výživného…

Rozpustné boiles JET FISH má základ v perfektní směsi, která je poskládaná tak, aby spolehlivě pracovala i v těžkých podmínkách. Tyto kuličky rybáři rádi používají nejen při lovu kaprů ve studené vodě, ale také například při krátkodobém chytání, kdy potřebují udělat rychlý záběr. Okamžitý rozpad kuličky totiž dělá ten efekt, že nástraha velmi rychle a intenzivně začne vypouštět koncentrovanou potravní signály. Tohle zaujme i pasivního kapra!

Toto boilies je k dostání v průměru 20 mm. Na první pohled se tato velikost jeví jako nevhodná do studené vody, ale nezapomínejte na to, že kulička se fakt rychle rozpadá. Pokud přesto máte na lov kaprů jen krátkou chvíli, pak není nic jednoduššího než kuličku okrájet. Díky tomu dosáhnete ještě rychlejšího rozpadu, ale také lepšího uvolňování silných potravních signálů. Perfektní!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Booster JET FISH Mystery (Krill/Sépie)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Legendární booster od české firmy JET FISH, který je určený jednak pro nadipování boilies nebo pelet, ale také pro vylepšení krmení nebo PVA mixu. Tento booster má základ v živočišných produktech z krillu a sépií. Díky tomu tak tato atraktivní tekutina vydává velmi koncentrované potravní signály i za hodně nízkých teplot. Tohle je fakt velká paráda!

Nezapomínejte na to, že pro přípravu kvalitní nástrahy nebo krmení je zásadní dostatek času. Proto polité boilies, pelety, PVA mix, method mix nebo něco dalšího vždy nechte alespoň 15 minut odstát. Proč? Díky tomu se tekutina „zažere“ do nástrahy nebo krmení, takže dobroty na kapry budou vydávat silnou pachovou stopu podstatně delší dobu.

Nyní je tento perfektní tekutý atraktor s poctivým živočišným základem dostupný za fakt směšné peníze! Ale bacha! Jelikož se jedná o velmi kvalitní produkt, tak zásoby boosteru se velmi rychle tenčí. Proto doporučujeme, abyste si pospíšili!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Likvidace skladových zásob JET FISH!

Tohle byla jen drobná ochutnávka TOP produktů z dílny české firmy JET FISH. Ale bacha! Na rybářském e-shopu PARYS jsou k dostání desítky zajímavých produktů od této populární značky. Rybář si tak může obstarat hromadu kvalitního boilies, zajímavé tekuté atraktory, anebo perfektní obalovačky za super nízké ceny. Ale znova: Jedná se o doprodej daných produktů, takže po vyprodání aktuálních zásob již nebudou za takto nízké ceny k dispozici! Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup…

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné produkty JET FISH za super nízké ceny! Poslední kusy!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -