DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Německá kvalita! Špičkové bivaky, lehátka a křesla s obrovskou slevou!

LIKVIDACE SKLADU: Německá kvalita! Špičkové bivaky, lehátka a křesla s obrovskou slevou!

- Reklama -

Camping od německých výrobců patří k tomu nejlepšímu na trhu. Tyto produkty se vyznačují vysokou kvalitou, obrovskou odolností a precizním zpracováním. Příkladem jsou produkty od německé společnosti Pelzer, které si česko-slovenští rybáři oblíbili proto, že právě tyto věci slibují dlouhodobé, bezproblémové a maximálně komfortní používání u vody. Nově se na rybářském e-shopu PARYS objevil TOP camping od německé společnosti Pelzer se super slevami. Nakupujte chytře!

 

Bivak Pelzer Portal Dome (175 cm)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Obrovský bivak od německé společnosti Pelzer! Tento bivak má rozměry 305 x 385 x 175 centimetrů. Prostor je největší předností tohoto bivaku! Pod střechu se s naprostým přehledem vlezou dvě lehátka spolu s batožinou, kterou je nutné mít u sebe. Obrovský prostor oceníte zejména tehdy, když se vydáte na ryby na delší výpravu. Tenhle bivak připomíná rybářský hangár! Bomba!

I když je tento bivak velice rozměrný, nabízí jednoduchou konstrukci, kterou velice rychle postavíte. Stačí jen několik málo okamžiků a tohoto obra rychle postavíte a zase sbalíte. Konstrukce má luxusní, aerodynamický tvar, díky kterému má bivak maximální stabilitu i za hodně větrného počasí.

K maximální odolnosti i v tom nejhnusnějším počasí přispívá špičkový plášť, který nepromokne ani neprofoukne! Pecka! K efektivní cirkulaci vzduchu přispívají rozměrná okna, díky kterým se pod střechou bivaku nesráží nepříjemná vlhkost.

Tento bivak nabízí TOP vlastnosti při dlouhodobých pobytech u vody. Obrovský prostor, maximální stabilita, špičkový plášť – to všechno zaručuje, že budete v maximálním pohodlí i za velmi špatného počasí. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské lehátko Pelzer Compact Bed Chair II 6 Legs

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní lehátko od firmy Pelzer, které nabízí hodně zajímavý prostor! Délka matrace je 225 centimetrů, šířka pak činí 80 čísel. Toto lehátko je tak vhodné pro hodně dlouhé rybáře, kteří marně hledají nějakou delší postel. Pecka! Lehátko Pelzer Compact nabízí 6 nohou konstrukci, která je krásně stabilní a bytelná. Tohle je důležité! Nohy jsou samozřejmě teleskopické, výška postele jde nastavit od 30 do 38 čísel.

Nosnost lehátka je 150 kilo, takže i urostlejší rybáři se mohou těšit na komfortní spánek. Na tomto lehátku se nám nejvíce líbí silná matrace s prošitím nejvíce namáhaných částí. Díky tomu je tak životnost lehátka podstatně delší, a navíc toto vylepšení zabraňuje prochladnutí „zranitelných“ partií (např. ledviny) v těch nejstudenějších měsících. Super!

Toto lehátko je nyní díky akci na PARYS dostupné za hodně luxusní peníze! Nic levnějšího v takové kvalitě neseženete. Ale bacha! Vzhledem k tomu, že jde o likvidaci skladu, tak jsou v regálech poslední kusy za tyto peníze!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské křeslo Pelzer Executive Air Chair

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výborné křeslo zejména pro ty rybáře, kteří chodí k vodě často a jen na pár hodinek. Proč? Toto křeslo má luxusní hliníkovou konstrukci, která se vyznačuje nízkou váhou. Díky tomu se toto křeslo nepronese ani v tom případě, kdy jdeme na lovné místo několik kilometrů. Navíc, hliníkový rám nabízí maximální stabilitu a odolnost.

Křeslo pro rybáře Pelzer Executive má příjemné polstrování v bederní části zad, což slibuje maximální komfort i při delším sezení. K pohodlnému sezení přispívají i podpěrky rukou, které z našeho pohledu nesmí u kvalitního křesla chybět! Rozměry sedací části 50 x 40 centimetrů, rozměry opěradla jsou 40 x 50 čísel.

Pokud hledáte levné rybářské křeslo, které bude spolehlivým parťákem při vašich vycházkách k vodě, pak sáhněte po tomto. Zamilujete se do něj!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -