Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Obrovská postel pro rybáře se zajímavou slevou! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Obrovská postel pro rybáře se zajímavou slevou! Poslední kusy!

- Reklama -

Kvalitní rybářské lehátko je základem pro pohodlný pobyt u vody. Pokud rybář spí na nekvalitním lehátku, které je nepohodlné, pak se dlouhodobé rybaření promění v čistý horor. Je to logické! Rybář si prostě neodpočine, navíc může mít kvůli špatnému lehátku rozlámané celé tělo. A to prostě bolí! Proto je důležité věnovat výběru rybářského lehátka velkou pozornost. Důležité je dávat velký důraz především na rozměr matrace, aby měl rybář dostatek místa pro pohodlný spánek. Jedno hodně rozměrné lehátko za zajímavé peníze je nyní v akci na rybářském e-shopu PARYS. Ale bacha! V regálech leží poslední kusy…

 

Lehátko pro rybáře MAD Camo Flatbed Alu 6 Leg

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Výborné lehátko pro rybáře od značky MAD, které se zalíbí každému urostlému rybářovi. Proč? Protože toto rybářské lehátko nabízí fakt krásně rozměrnou matraci, na které se pohodlně vyspí i rozměrnější rybář. Plocha matrace měří 215 čísel na délku a 90 centimetrů na šířku, což jsou skutečně dostačující parametry i pro pořádně urostlého rybáře.

Toto lehátko pro rybáře MAD nás zaujalo i díky bytelné konstrukci. Konstrukce má opravdu masivní zpracování, díky kterému toto lehátko pro rybáře nabízí fakt luxusní nosnost – až 140 kilo. Takže i když má rybář nějaké kilečko navíc, v tomto případě to fakt nevadí. I když je toto rybářské lehátko velmi bytelné, tak je krásně lehké. To je dáno tím, že konstrukce je zhotovena z hliníku, tudíž jeho váha je pouhých 8,8 kilogramů. Perfektní!

Lehátko pro rybáře MAD Camo Flatbed Alu 6 Leg nabízí ještě jednu přednost, která ostatní lehátka nenabízejí. O co jde? O nastavení velké výšky matrace lehátka od země. Ano! Tohle lehátko jde nastavit až do výšky 60 centimetrů. Tohle ocení všichni rybáři, kteří rybaří například na revírech, na kterých rychle stoupá voda. Samozřejmě, největší předností je, že se z takto vysokého lehátka skvěle stoupá. Ten rozdíl je fakt brutální!

Lehátko má 6 nohou konstrukci. Nohy jsou teleskopické, takže rybář si může nastavit rovnou plochu i na hodně nerovném terénu. Stačí prostě povolit pojistku a vysunout nosnou nožku. Samozřejmostí jsou široké patky na koncích noh, díky kterým se toto rybářské lehátko neboří do měkkého povrchu. Takto široké patky na nohách ocení rybáři, kteří pobývají třeba na bahnitém terénu.

Toto lehátko je normálně dostupné za více jak 4500 korun, ovšem momentálně je na rybářském e-shopu PARYS dostupné za mnohem nižší cenu. Ano, na rybářském e-shopu PARYS probíhá doprodej těchto lehátek. Ale bacha! V regálech leží poslední kusy, které po doprodání již nebudou za takhle nízkou cenu k dispozici. Takže si pospěšte! Tohle se už nebude opakovat!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Super slevy! Výprodej produktů MAD!

Tohle bylo představení jen jedné položky od firmy MAD! Ovšem na rybářském e-shopu PARYS je momentálně k dostání celá řada dalších produktů od této značky, které jsou nyní k dostání za fakt luxusní ceny. Ale bacha! Jde o doprodej zásob! Takže vybrané produkty nebudou za tyto ceny po vyprodání již k dispozici. Nenechte si upláchnout jedinečnou příležitost na super výhodný nákup!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zlevněné produkty MAD za super nízké ceny! Jen do vyprodání zásob!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -