DomůAkční nabídkaLIKVIDACE SKLADU: Sleva! Výprodej feederových prutů! Nakupujte výhodně!

LIKVIDACE SKLADU: Sleva! Výprodej feederových prutů! Nakupujte výhodně!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS se objevily zlevněné pruty na feeder! Tyto vybrané pruty na feeder si nyní můžete obstarat za suprové ceny! Jedná se o perfektní udice, které bez nejmenších obtíží zvládnou i náročný lov kaprů, ale jsou pochopitelně vhodné i pro chytání další druhů ryb. Na rybářském e-shopu PARYS je k dostání hned několik druhů feederových prutů ve slevě. Udělejte si radost a pořiďte si kvalitní prut na feeder za suprovou cenu. Upozorňujeme, že se jedná o výprodejovou akci! Na skladě leží poslední kusy…

 

Prut Trabucco Precision RPL Carp Feeder

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající prut od společnosti Trabucco, který je k dostání za fakt luxusní peníze! Podobný prut v takové kvalitě budete shánět horko těžko. Tak zaprvé: Tento prut na feeder je vyroben z prvotřídního uhlíku, který se kromě nízké váhy vyznačuje i vynikající pružností (skvělá akce) a obrovskou odolností (dlouhodobá životnost). Tohle je prostě super! Tento typ udice je na PARYS k dostání ve dvou velikostních provedeních – v 3,60 a 3,90 metrů.

Kratší udice je velice vhodná na menší typy vod, kdy není zapotřebí tak daleko nahazovat. Prut o délce 3,60 metrů je vynikající například při lovu na menších nádržích nebo užších řekách. Delší model prutu o délce 3,90 je potom velmi vhodný na rozlehlé vody. S tak dlouhou udicí jste totiž schopni dostat montáž opravdu daleko. Ideální například na velké přehrady nebo řeky typu Vltavy a Labe.

Prut je opravdu elegantní! Nádherně matné zbarvení spolu s korkovou rukojetí vypadá prostě famózně. Tohle je nefalšovaný elegán! Zpátky k vlastnostem: Prut je osázen špičkovými SIC očky. K prutu se pochopitelně dodávají i 2 špičky. Jedna špička nabízí akci Medium, ta druhá je Heavy.

Oba pruty – jak 3,60, tak 3,90 metrů – jsou nyní k dostání za opravdu perfektní peníze. Za podobnou cenu pruty na feeder v takové kvalitě určitě nedostanete. Proto si nenechte upláchnout skvělou nabídku na velmi výhodný nákup! Upozorňujeme, že v regálech leží poslední kusy!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -