Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Značkové oblečení pro kapraře s brutální slevou 80%! Poslední kusy!

LIKVIDACE SKLADU: Značkové oblečení pro kapraře s brutální slevou 80%! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá likvidace skladových zásob oblečení pro kapraře. Nyní si můžete obstarat luxusní mikiny, kalhoty, trika a mnoho dalšího s více jak 80% slevou! Tyhle luxusní „hadry“ jsou za naprostou hubičku. Ale pozor! Jedná se o výprodejovou akci! V regálech leží poslední kusy a po vyprodání zásob nebude toto oblečení za takovou cenu už k dispozici. Kdo dříve přijde, ten bude dříve oblečený!

 

Mikiny, trika, bundy, kalhoty Starbaits

Výrobky jsou dostupné na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Totálně zlevněné produkty od renomované společnosti Stabraits! Nyní si můžete obstarat parádní bundy, mikiny, trika nebo kalhoty za naprosto srandovní ceny! Jak už jsme řekli – jedná se o likvidaci skladu. V množství oblečení můžete narazit na hotové poklady za naprostou „hubičku“. Jaké oblečení máme třeba na mysli?

Bunda Starbaits 3 in 1: Špičková bunda pro rybáře, která je nyní k dostání za pár stovek! Na e-shopu jsou k dostání už jen velikosti XXL nebo XXXXL. Jde o perfektní bundu na ryby, která nabízí 7000 mm vodního sloupce. Za podobný kus oděvu byste zaplatili několik tisíc korun!!! Bunda je velmi odolná vůči silným lijáků, ostrému větru nebo štiplavému mrazu. Jak už název napovídá, tato bunda nabízí několik vrstev, které si můžete libovolně „nastavovat“ do aktuálních podmínek u vody. Na jarní vycházky postačí lehčí vrstvy, na zimní vycházky si pak vezměte celou bundu se všemi vrstvami. Bacha! Poslední kusy v regálech!!!

Mikina Stabaits Hot Demon: Legendární mikina od firmy Starbaits, kterou nosí generace rybářů. Mikina nabízí naprosto jednoduchý, ale nesmírně komfortní střih. Mikina je krásně široká, takže rybáře nikde nic nesvírá. Navíc, tahle mikina nabízí krásně širokou kapuci, která luxusně kryje hlavu před nepříznivými vlivy. Dále musíme pochválit použitý materiál – mikina díky němu perfektně „dýchá“, takže odvádí přebytečnou vlhkost, přitom ale parádně hřeje, a proto je tak populární. Obrovskou oblibu si tato mikina získala i díky praktické klokaní kapse na břiše.

Bunda Starbaits Expert Reversible Jacket: Výborná bunda pro jarní nebo podzimní vycházky k vodě. Jedná se o velmi lehkou bundu, která je vhodnější do přívětivějšího počasí, proto ji v mraze nenoste. Tahle bunda je ideální do těch podmínek, kdy se lehce ochladí a venku to „už není jenom na mikinu“. Rybáři ji mají rádi například při nošení při krátkodobých vycházkách k vodě, protože je krásně lehká. Bunda Starbaits je vyrobena z odolného materiálu, který skvěle hřeje a drží rybáře v suchu. Bunda Starbaits Expert Reversible Jacket má navíc krásně decentní zbarvení, které se nehodí jenom k vodě, ale i do společnosti. Tahle bunda je opravdu super! Za nás palec nahoru!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Zásoby se rychle tenčí!

Znova připomínáme, že všechny zmíněné produkty – ale i mnoho dalších – jsou ve výprodejové akci. To znamená, že v regálech leží poslední kusy oděvu, a po jejich vyprodání nebude toto rybářské oblečení za takovou cenu k dispozici. Proto na nic nečekejte a vyberte si novou bundu, mikinu, kalhoty nebo triko za luxusní peníze! Tohle je skvělá šance na výhodný nákup!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -