Domů Novinky Jakub Vágner přivítal na Katlově tisíce dětí! Na jezerech mohly rybařit zcela...

Jakub Vágner přivítal na Katlově tisíce dětí! Na jezerech mohly rybařit zcela zdarma!

- Reklama -

Nejznámější rybář v České republice uspořádal v areálu jezera Katlov už pátý ročník Dětského dne. V minulém roce na tuto akci přišlo podle organizátorů okolo 12 000 lidí. V letošním roce mělo být toto číslo ještě větší. Jakub Vágner a jeho tým připravili řadu zajímavých atrakcí. Návštěvníci nemuseli jen rybařit, mohli se také setkat s mnoha zvířaty, anebo se podívat na ukázku práce psovodů nebo sokolníků.  

„Jsou tady dvě vodní plochy – jezero Katlov a Pohan, kde se může během Dětského dne rybařit zcela zdarma,“ řekl Novinkám Jakub Vágner, který tuto populární akci pořádal už popáté. Ten, kdo neměl rybářské vybavení, mohl si ho u vodních ploch půjčit a vše si vyzkoušet. Navíc, v rybářské školičce mohli návštěvníci získat řadu informací od zkušených rybářů. I v letošním roce přišly davy lidí. Akce nebyla určena jen pro rybáře, ale pro všechny, kteří milují přírodu.

Na návštěvníky ale čekaly i další atrakce. Mohli si prohlédnout hasičské auto. Na své si přišli i milovníci zvířat, kteří se mohli setkat s koňmi, prohlédnout si minifarmu, anebo se podívat na práci policejních psovodů a sokolníků. Z celého spektra atrakcí je tak jasné, že organizátoři vše připravili tak, aby to nebylo jen o zábavě, ale také o vzdělání.

„Nechceme tu mít jen skákací hrady, ty jsou všude. Děti se tu dozví i něco o přírodě, lese, o zvířatech,“ řekl Vágner. A právě světoznámý rybář byl neustále v obležení návštěvníků, kteří chtěli fotky nebo podpis. „Jsem skutečně nadšený. Díky takovému množství návštěvníků vím, že dělám věci správně. Jejich přízeň je pro mě a pro celý můj tým odměnou. Jsem rád, když odsud všichni každý rok odchází spokojení,“ dodává známý rybář.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: katlov.com

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -