Domů Akční nabídka Lososový olej na kapry: Pořádná vůně rybiny! Špičková surovina, která výrazně vylepší...

Lososový olej na kapry: Pořádná vůně rybiny! Špičková surovina, která výrazně vylepší krmení!

- Reklama -

Lososový olej na kapry patří už velmi dlouhá léta k TOP atraktorům pro vylepšení krmení nebo nástrah na kapry. Obrovskou předností tohoto atraktoru je vysoká nutriční hodnota, koncentrovaná pachová stopa a velmi dobrá „práce“ v teplejší vodě! Tohle všechno dělá z lososového oleje perfektní surovinu nejen do krmení na kapry! V minulosti bývalo problémem to, že lososový olej stál hodně peněz. Teď je tomu jinak! Na rybářském trhu lze najít i takové oleje, které jsou k dostání za velmi rozumné peníze…

Lososový olej na kapry je výborný v tom, že například krmné směsi dá velice koncentrovanou pachovou stopu. Stačí použít MALÉ množství oleje, vše důkladně promíchat, vše chvíli nechat odležet, a pak jít krmit. Po vhození krmení do vody se pak začne ze směsi uvolňovat velice silná pachová stopa, která láká kapry na lovné místo. Fakt to nepřehánějte s množstvím! Stačí přidávat do krmení málo!

Lososový olej má tu výhodu, že páchne po rybině. A to je právě vůně, která kapry enormně láká. Tahle vůně kaprům připomíná jejich přirozenou potravu – nejrůznější bezobratlé živočichy – a proto na lososový olej tak dobře reagují! Lososový olej je vhodné používat v teplé vodě. Proč? Právě v teplé vodě tento tekutý atraktor nejlépe pracuje, vytváří nejsilnější pachovou stopu!

Jak používat lososový olej? Ideálně jej přidávejte do krmných směsí. Stačí málo! Pak vše důkladně promíchejte a nechte na několik minut odležet (ideálně 15 – 20 minut). Díky tomu se pach rybiny vsákne do krmení a vy tak dostanete luxusní návnadu! Lososovým olejem ale klidně zalévejte i krmné pelety nebo boilies! To je TOP! Dále můžete do lososového oleje namáčet i vaše nástrahy. Klidně do oleje namočte nastražené boilies, které následně obalte v nějakém sypkém atraktoru, což napomůže k delšímu a pomalejšímu uvolňování oleje ve vodě. Množností je „nekonečno“!

V minulosti byl problém ten, že lososový olej stál hodně peněz. Na trhu jsou k dostání ale i lososové oleje za pár korun. Mrkněte třeba na tento…

 

Lososový olej KAPRPRO

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Luxusní lososový olej na kapry, který patří k nejlevnějším na trhu! Tento lososový olej je výborný v tom, že má opravdu koncentrovanou pachovou stopu. Atraktivní tekutina tak výrazně voní po rybině, díky čemuž je tolik úspěšná. Lososový olej je vhodné používat do teplejší vody (nad 10 stupňů Celsia), ve které spolehlivě pracuje – vytváří silnou pachovou stopu a hustý olejovitý „mrak“ na lovném místě.

Lososový olej KAPRPRO je vhodný pro zatraktivnění klasických krmných směsí, krmného boilies nebo krmných pelet. Pamatujte na to, že je vhodné lososový olej nechat chvíli působit (krmení nechte odležet). Díky tomu se atraktivní tekutina krásně vsákne do krmení, ze kterého se následně pomaleji uvolňuje.

Znova: Ve srovnání s jinými lososovými oleji je právě tento lososový olej KAPRPRO dostupný za hodně zajímavou cenu. Tento lososový olej se dodává v praktickém, litrovém balení, které je znovu uzavíratelné. Rybáři si ale mohou objednat i 5 nebo 10 litrů oleje za zvýhodněnou cenu! Když si tento lososový olej rozpočítáte na množství, za které jsou prodávány oleje od jiných výrobců, jen těžko budete hledat něco levnějšího. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Ilustrační foto: KAPRPRO

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -