Domů Akční nabídka Karel Nikl představujte TOP boilies: Geniální kuličky, do kterých vložil všechny své...

Karel Nikl představujte TOP boilies: Geniální kuličky, do kterých vložil všechny své zkušenosti!

- Reklama -

Karel Nikl patří k nejlepším kaprařům na česko-slovenské scéně, který se ale zapsal zlatým písmem i do historie evropské kaprařiny. Tento skvělý rybář má na kontě celou řadu závodních úspěchů, a také obrovských kaprů! Gigantické ryby chytá jak na zahraničních, tak i tuzemských vodách. Všechny mají ale něco společného! Karel Nikl tyto giganty chytá na vlastní boilies, které patří k tomu nejpopulárnějšímu na trhu. Dneska si představíme špičkové boilies z dílný „kolínského šéfkuchaře“, které si rybáři velmi oblíbili, protože skvěle chytá…

 

Boilies NIKL 68

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tyhle kuličky byly „zrozeny“ v nevyzpytatelných vodách majestátného Labe. Právě na této lokalitě byly kuličky NIKL 68 testovány a štelovány do dokonalosti! A vše se povedlo na výbornou! Boilies NIKL 68 mělo už během testování na kontě několik ryb přes 20 kilo! Paráda! Další „bomby“ s tímto boilies zažil Karel Nikl na významných závodech, na kterých sbíral jeden úspěch za druhým. Nyní jsou tyto kuličky k dostání i v regálech rybářských obchodů…

Tajemství úspěchu boilies NIKL 68 je v jeho složení. Kuličky jsou doslova našlapány těmi nejlepšími živočišnými moučkami z krabů, raků nebo krevet. Díky tomu mají tyto kuličky naprosto specifický odér, který věrně „kopíruje“ složení bezobratlých živočichů, které kapři sbírají v nánosech na dně. Výsledek je fantastický!

Dalším obrovským plusem je samotné „chování“ kuliček ve vodě. Kromě velmi silného odéru, který dokáže zaujmout kapra i na velkou vzdálenost, tyto kuličky velice dobře pracují. Pozvolna se rozpadají, takže se kolem nich neustále vytváří atraktivní mráček z drobných částic. Vše je domyšleno do nejmenšího detailu!

Boilies NIKL 68 se ihned po uvedení na trh stalo neuvěřitelným hitem. A kapraři si ho nemohou vynachválit! Tyto kuličky jsou k dostání v několika baleních a průměrech. Rybář si může vybrat boilies v průměru 15, 18, 21, 24 nebo 30 mm. Záleží jen na vás, jaké velikosti dáte šanci. Jedno je ale jisté – s tímto boilies si perfektně zachytáte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmné boilies NIKL Massive Feed Ready

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Výhodné balení boilies, které je vhodné pro masivní krmné kampaně. Tyhle kuličky jsou sice cenově dostupnější, na jejich kvalitě to ale není vůbec poznat! Naopak! Základ tohoto boilies je ve špičkových surovinách, které ve vodním prostředí skvěle pracují – vytváří atraktivní mrak z drobných částic a koncentrovanou pachovou stopu.

Tyto kuličky jsou k dostání v 20 mm průměru. To je ideální velikost! Takto velké kuličky nespořádají menší kapři, anebo bílá ryba. A pokud chcete skutečně selektivní návnadu pro velké kapry, pak nechte toto boilies vysušit! Boilies přesypte do pytle na boilies a pověste ho na suché a teplé místo. Po několika dnech dostanete TOP návnadu na velké kapry!

Boilies NIKL Massive Feed Ready je k dostání v několika příchutích. Rybáři si mohou vybrat z ovocných příchutí ananasu nebo jahody. Pokud jste fanoušky masových nebo kořeněných příchutí, pak sáhněte po příchutích Squid and Octopus nebo Chilli Spice. Záleží jen vás, jakým kuličkám dáte šanci!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -