Domů Novinky Další zátah porybných a policie na Labi: Policisté rozdávali rybářům pokuty! Za...

Další zátah porybných a policie na Labi: Policisté rozdávali rybářům pokuty! Za co?

- Reklama -

Na Labi proběhla další početnější kontrola porybných a policistů. Informovala o tom dozorčí komise MO Čelákovice. Kontroly proběhly na revírech Labe 18 a Labe 19. Porybní chtěli zkontrolovat, zdali rybáři dodržují platná pravidla a pořádek u vody. Porybní byli nakonec bez práce, ovšem policisté rozdali dvě pokuty. Jelikož letní sezóna je v plném proudu, tak rybáři musí počítat s častějšími kontrolami ze strany porybných. Slušní rybáři se ale nemají čeho obávat. Jak vypadala další kontrola porybných a policistů na Labi?

Na stránce dozorčí komise MO Čelákovice na Facebooku se píše:

Dnes 13. 7. 2019 proběhla kontrola revíru 411 050 Labe 18 a 411 051 Labe 19 ve spolupráci s PČR poříční oddělení Nymburk.

Zahájení kontroly bylo na revíru Labe 19 – 411 051 pod zdymadly Lysá nad Labem v katastru Přerova nad Labem. Dále jsme pokračovali po proudu k jezu v Čelákovických. Po cestě jsme pozorovali dění na obou březích řeky.

Na revíru Labe 18 – 411 050 proběhlo několik náhodně vytipovaných kontrol lovících, které až na drobné nedostatky týkající se řádného zapisování do povolenky k lovu (řešeno domluvou), dopadly dobře. Zde ale PČR musela udělit blokovou pokutu rybáři za nedodržení vzdálenosti umístěné bójky.

Těsně před jezem v Brandýse nad Labem jsme se rozdělili na 2 skupiny z důvodu větší koncentrace lovících rybářů a provedli kontrolu lovících po obou březích včetně lovících z lodí, i zde vše proběhlo velice dobře.

Při návratu proběhlo ještě pár náhodných kontrol. Pod zdymadly v Lysé nad Labem byla provedena kontrola dvou lovících na lodičce, po stránce RŘ bylo vše v pořádku, ale i zde PČR udělila další blokovou pokutu za porušení zákazu vplutí do místa, kde je to zakázáno dopravní značkou. Zde byla kontrola ukončena.

Kontrola byla zaměřena převážně na pořádek kolem lovného místa a jak na revíru Labe 19, tak i na revíru Labe 18 bylo v tomto směru vše v pořádku. Tímto děkujeme kolegům od PČR za výbornou spolupráci při dnešní kontrole.

Zdroj: Dozorčí komise MO Čelákovice

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Jsem rad že se kontroly provádí v takové míře, kdo je slušný a chová se u vody jak má a dodržuje rybářský řád nema se čeho obávat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -