DomůAkční nabídkaLov amurů na nástrahy z rákosu: Tohle funguje i na největší „torpéda“...

Lov amurů na nástrahy z rákosu: Tohle funguje i na největší „torpéda“ v našich vodách!

- Reklama -

Nejlepší období pro lov velkých amurů je konečně tady! Z českých svazovek přichází mraky nádherných fotek s opravdu luxusními amury. Je velice dobře známo, že v létě rybáři chytají skutečně hodně těchto ryb. A nechybí ani kapitální kusy! Na co ale tyto nádherné ryby chytat? Zkuste jim předložit to, co mají nejraději – rákos. Existují perfektní nástrahy, které tuto rostlinu obsahují. Pojďme se na ně podívat podrobněji…

Amuři milují vodní rostliny. Těmihle choutkami jsou v rybářském světě moc dobře známí. Však taky, rybářští hospodáři amury velice často sadí do těch vod, které trápí přebytek vodních rostlin. Amuři tenhle „plevel“ s chutí spásají a vodu tak vyčistí (viz přiložené video). Tyto ryby milují všechno „zelené“. Vše, co jen trochu „smrdí“ po rostlinách. A toho je zapotřebí využít! Pokud tedy chceme na háček dostat mlsného amura, není nic jednoduššího, než mu nabídnout nástrahu obsahující rostliny. Tohle funguje!

 

amur-boilieAmino Mix Boilie Amur

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající nástraha na amury. Toto boilies je unikátní v tom, že obsahuje rákosové výhonky. Tedy výhonky rostliny, kterou amuři milují snad nejvíce ze všech. Rákosové výhonky jsou v Amino Mix Boilie Amur obsaženy díky koncentrovanému extraktu. Extrakt byl vyroben z mladých rákosových výhonků, které mají velmi zajímavou vůni. Extraktu z rákosových výhonků je v boilies přidáno v maximálním množství, a proto amuři na tyto kuličky tak spolehlivě berou. Tohle je hodně velká paráda!

S tímto boilies se oplatí chytat s pomocí jedné osvědčené taktiky. Do krmení natrhejte trochu trávy a naházejte ho poblíž tohoto boilies. Amuři opravdu milují rostliny a takového krmného místa si jistojistě všimnou. Pak už je jen otázkou času, kdy slupnou i boilies s obsahem rákosu, který tolik milují. Tohle vyzkoušejte!

To, že toto boilies při lovu amurů opravdu funguje, prozrazuje i jeho testování. V průběhu testování této nástrahy bylo uloveno velké množství velkých amurů. Navíc, zákazníci e-shopu Chyť a pusť dávají této nástraze maximální možné hodnocení – 100%. To taky o lecčems vypovídá…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

boiliesExtra Carp Boilie Amur

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tohle boilies sice neobsahuje rákos, přesto si už vydobylo neotřesitelné postavení u rybářů. Tyto speciální kuličky na amury jsou k dostání za velmi příznivou cenu, přitom vlastnosti těchto kuliček jsou opravdu TOP! V čem je jejich největší síla? Jednoduše ve složení! Boilies na amury od firmy Extra Carp obsahuje velké množství namletých rostlin (vojtěška, jetel, ostřice), které mají výraznou vůni a zajímavé zbarvení. Tohle na amury perfektně funguje!

S touto nástrahou je nejlepší chytat v blízkosti vodních rostlin. Právě na takovýchto místech se amuři velmi rádi vyskytují, takže šance, že na ně rybář narazí, je opravdu vysoká. Ke kuličce pod háčkem stačí přihodit jen pár dalšího boilies (cca 10 až 15 dalších kuliček). Díky tomu tak vznikne velmi zajímavé místo. A pokud amuři poplavou kolem, pak je šance na záběr opravdu vysoká!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -