DomůNovinkyStairs2Hell na Nových Mlýnech: Organizátoři zveřejnili mapu sektorů. Kde budou závodníci chytat?

Stairs2Hell na Nových Mlýnech: Organizátoři zveřejnili mapu sektorů. Kde budou závodníci chytat?

- Reklama -

Závod Stairs2Hell na Nových Mlýnech se kvapem blíží. Organizátoři tohoto závodu, na kterém bude startovat šedesátka týmů, zveřejnili mapu sektorů. Závodníci budou rozděleni do 4 sektorů, které leží na březích obcí Strachotín a Šakvice. Závod Stairs2Hell odstartuje na Novomlýnské nádrži 19. srpna a skončí 26. srpna. Běžní rybáři nebudou mít možnost rybařit na dané části jezera už od 18. srpna, kdy budou probíhat přípravné práce.

Organizátoři na faceboovské stránce Stairs2Hell napsali, že závodníci budou rozděleni do 4 sektorů. V sektoru Dynamite Baits budou mančafty se startovními čísly 1 až 15, v sektoru Carp´R´Us se budou nacházet lovná místa 16 až 30, lovná místa od 31 do 45 budou v sektoru MIKBAITS a v sektoru Tomáš Blažek a přátelé budou lovná místa od 46 do 60.

Co se týče rozměrů jednotlivých sektorů: Šířka sektoru se bude pohybovat od 120 do 130 metrů. Maximální délku pro zavážení nástrah a návnad organizátoři stanovili na 400 metrů.

ČTĚTE TAKÉ: Kompletní informace o rybářském závodě Stairs2Hell na Nových Mlýnech

Závod Stairs2Hell bude probíhat od 19. do 26. srpna. Běžní rybáři nebudou mít možnost rybařit na dané části jezera už od 18. srpna, kdy budou probíhat přípravné práce. Rybaření na Novomlýnské nádrži bude možné pouze mimo vyznačenou plochu závodu.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -