DomůNovinkyRybář nahlásil plující auto v řece na Pardubicku

Rybář nahlásil plující auto v řece na Pardubicku

- Reklama -

Poměrně kuriózní pohled se naskytl jednomu rybářovi, který chytal ryby na řece Loučné na Pardubicku. Rybář totiž v řece spatřil osobní automobil. Na místo tak dorazili policisté, kteří zjistili, že vozidlo řídil mladík. Ten si auto půjčil od jeho matky. Přítomní policisté provedli u mladého řidiče dechovou zkoušku a naměřili mu 0,17 promile.

Brzo ráno volal rybář na linku policie s tím, že na hladině řeky Loučné na Pardubicku plave auto_havarie_rekaopuštěné auto. Podle rybáře bylo vozidlo potopené, a proto neviděl registrační značku. Rybář dále uvedl, že v okolí vozidla nikdo není, a že ani neví, jak dlouho auto ve vodě již plave. Na místo tak dorazili policisté.

Ti zjistili, že rybář své nahlášení trochu přehnal. Ve vodě byla jen přední část vozidla, zadními koly stálo auto na břehu. Navíc, auto mělo otevřený i kufr. Policisté tak předpokládali, že bylo téměř vyloučené, aby se řidič utopil. A ten se taky záhy „našel“.

U automobilu se objevil teprve devatenáctiletý mladík, který havarované vozidlo řídil. Policistům řekl, že vozidlo je jeho matky, byl se s ním projet, ztratil se, hledal cestu a přitom sklouzl po mokré trávě do vody.

Přítomní policisté provedli u mladého řidiče dechovou zkoušku. A ta potvrdila alkohol, i když ve velmi malém množství – řidič měl v dechu 0,17 promile.

Redakce InRybar.cz

FOTO: Policie ČR

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -