Domů Akční nabídka Lov candátů na mrtvou rybičku: Jak zaručeně zaujmout candáty? Vyzkoušejte tohle!

Lov candátů na mrtvou rybičku: Jak zaručeně zaujmout candáty? Vyzkoušejte tohle!

- Reklama -

Lov candátů na mrtvou rybičku je mezi rybáři velmi oblíbenou rybolovnou metodou. A dává to logiku! Rybář při tomhle rybaření používá přirozenou kořist candátů, tedy nějakou drobnější rybičku. Častým způsobem je právě lov na mrtvou rybičku, který je výrazně pohodlnější v tom, že rybář se nemusí starat o to, aby mu živé rybičky přežily. Ne! Prostě stačí sáhnout do mrazáku, vytáhnout sáček s rybičkami a jít k vodě. Ale! Při tomto lovu může být problém v tom, že nástražní rybičky nedělají ve vodě žádný pohyb. To ale nevadí! Existuje způsob, jak mrtvou rybičku vylepšit, aby si ji candát všiml i na velkou vzdálenost…

Při chytání na mrtvou rybičku je důležité najít taková místa, na kterých candáti přirozeně loví. Jak takové místo vypadá? Hlavní indicií jsou kameny! Všude tam, kde je kamenité, písčité nebo štěrkovité dno, tak tady candáti budou! Tihle dravci mají rádi i „jílovité schody“ s kameny, které jsou k vidění třeba na přehradách. Anebo na náspech z velkých kamenů na řekách. Tady všude candáti hledají potravu, tedy drobné rybičky, které se zejména na podzim mezi kameny schovávají.

Candáti ve „smečkách“ prohledávají zmíněná místa a hledají něco k snědku. Takže když narazí na mrtvou rybičku, rozhodně jí nepohrdnou. Ale! Problémem je, že při tomhle chytání candátů na rybičku musíme hodně spoléhat na štěstí. Mrtvá rybička totiž nevydává pohyb, který candáty upozorňuje na to, že v jejich blízkosti je snadná kořist. Jak to tedy udělat, aby candáti naši mrtvou rybičku rychle našli? Vyzkoušejte tohle!

 

Predator Booster

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

O candátech se moc dobře ví, že při lovu kořisti využívají i čich (tak jako všichni rybí predátoři). Právě čich je důležitou součástí toho, že candáti dokážou rychle vystopovat snadnou kořist, za kterou se není zapotřebí tolik hnát. Ano! Candát dokáže poměrně rychle vycítit, že v jeho blízkosti se nahází například mrtvá rybička, kterou stačí jen najít a sežrat. Proto je rozumné u mrtvých rybiček výrazně posílit jejich pachovou stopu. Jak?

Vyzkoušejte tento booster na candáty, kterým velmi rychle vylepšíte nástražní rybičku. Použití je naprosto jednoduché: Prostě dejte mrtvé rybičky do sáčku a ty polijte tímto boosterem. Co se stane? Mrtvé rybičky rázem začnou vydávat podstatně silnější pachovou stopu, která se velmi dobře šíří vodním prostředím. Takže candáti při lovu mnohem rychleji najdou naši nástražní mrtvou rybičku, a to i přesto, že ve vodě už nedělá žádný pohyb.

Ano, samozřejmě! Mrtvá rybička sama o sobě vydává specifický pach. Ovšem tady jde o to, že Predator Booster tento pach výrazně posílí. Booster na candáty totiž obsahuje bakterie, které se vytváří při rozkladu rybího masa. A právě tenhle specifický odér candáti moc dobře znají a spolehlivě na něj reagují. Takže pokud budeme mrtvou rybičku v tomto boosteru máčet několik dní, vytvoříme na ní jedinečný sliz, který fakt smrdí. A to mají candáti rádi!

Suprovou zprávou je, že booster je opravdu hodně přilnavý. Takže při několikadenním máčení rybičky v boosteru se na ní vytvoří silný film, který vydrží na rybičce dlouhou dobu. A to je zásadní!  Díky tomu naše nástraha ve vodním prostředí vydává silný signál delší dobu, takže pravděpodobnost, že si candát naši nástrahy všimne, je tak výrazně vyšší. Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

8 KOMENTÁŘE

  1. Petrův zdar. Já to mám používám to docela často na jeden prut a na druhej ne. Nikdy sem na to nic nechyt a na druhej záběry. Bez ničeho jen čistá mrtvá rybka.

  2. Hoši.Proč pořád vymýšlet nějaké blbosti.Prostě vemu rybku a je.Kdybych měl brát k vodě co každý nabízí a prodává,tak jezdím na ryby kamionem.

  3. Nic pro slabé žaludky… vydržím dost,ale tohle nedávám. Smrdí to dost a záběr žádnej. Nevím ,třeba dělám něco špatně…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -