Domů Novinky Gigantický sumec Jakuba Vágnera: „Neřeknu, kolik měřil. Některým rybářům by praskla cévka!“

Gigantický sumec Jakuba Vágnera: „Neřeknu, kolik měřil. Některým rybářům by praskla cévka!“

- Reklama -

Neznámější český rybář Jakub Vágner má zase neskutečnou fazónu! Aktuální rybářskou sezónu se věnuje také lovu kapitálních dravců. A je třeba říci, že Jakub Vágner dokázal na háček dostat fakt neskutečné ryby. Například obrovského sumce, který připomíná nějakou bájnou „příšeru“. Tohle je ryba z říše snů! Jenže! Jak je u těchto obrovských úlovků Jakuba Vágnera zvykem, tak i pod touto fotkou se sešlo několik kritiků. Jeden například napsal, že jde o fotomontáž. Jak na tohle známý rybář zareagoval?

Tento sumec, kterého dokázal Jakub Vágner přelstít, je prostě dokonalý. Obrovské tělo s mohutnou tlamou budí neskutečný respekt! Tohle je nefalšovaný král rybí říše! „Jedna z největších bombic letošního roku! Když jsem tuhle rybu přitáhl ke břehu, tak jsem se skoro lekl,“ napsal známý rybář k fotografii s obrovskou rybou.

Jakub Vágner v posledním období dělá to, že u fotografií nezveřejňuje míry a váhy ulovených ryb. A tenhle „zvyk“ dodržel i u tohoto sumce. Na dotaz jednoho fanouška, který se zeptal, kolik sumcovi chybělo do 3 metrů, Jakub Vágner odpověděl: „Ještě kus, ale vlastně kousek! Nebudu uvádět, lidé jsou dnes zbytečně zlí.“ K dotazům na délku ryby třeba Jakub Vágner ještě dodal: „Nerad bych, aby tu pár lidem praskla cévka.“

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jak mít více záběrů od candátů? Vyzkoušejte tohle!

To, že tento obrovský sumec rozhodně atakoval rekordní míry, naznačuje i úvaha známého rybáře nad tím, zdali někde plave 3 metrový predátor s „plnovousem“. „Začínám si myslet, že 3 metrová hranice může skutečně padnout! Pokud dnešní obři nepřestanou růst, tak ho tu do deseti let máme. Co si o tom myslíte?“ napsal Jakub Vágner. Naznačil tak, že právě tato ryba má našlápnutou k pokoření této magické hranice?

U těchto obrovských úlovků Jakuba Vágnera je zvykem, že se pod fotografiemi vyjadřují i jeho kritici. Ti častokrát uvádějí různé „argumenty“, které zpochybňují daný úlovek. Tentokrát jeden z kritiků například uvedl, že tato fotografie je fotomontáž. Na to známý rybář odpověděl:

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jak mít více záběrů od candátů? Vyzkoušejte tohle!

„Troufám si tvrdit, že toho o fotografii vím celkem dost. Tedy i z toho pohledu mohu v klidu říci, že fotografie opravdu není fotomontáž. A jen drobná rada: Táta mi vždy říkal, že pokud něčemu nerozumím, tak mám raději mlčet. Řídím se tím, a pak sám často nejsem za vola. Někdy také jsem, ale umím si to přiznat, a pak se i omluvit.“

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

13 KOMENTÁŘE

 1. Vágner je vyhlášeny lhář a to je jeho další blud. Ale sám tomu věří že ho opravdu chytil. V jediném je ale fakt dobrej – vždy najde skvělou fotku kterou se snaží ohromit. Lidi nevěřte mu.

  • Proč? takové jako ty tu máme rádi… Stejné jako námořníka. Určitě udělal i video k úlovků. To pak na Orlíku nebo na Labi bude nával. Jako u všech videí od kohokoliv. Já mu to přeji má čas umí si ryby najít a daří se mu. Také po 10 letech jsem našel místečko na Labi kde se schovávají před námi .

  • Ja si nemyslím, že je Wagner vyloženě lhář. Jen neřekne vše . Třeba to, kde tu rybu ulovil, ale tomu se vzhlem k tomu, že ji pustil, nedivím.

   Každopádně mu nelze upřít, že je rybarska špička .

   • Když řekne vše tak v té vodě nic už nebude. Já třeba poznal pár míst kde byl. Naštěstí to nikdo nejspíš neobjevil tak mam radost že lidi neblbnou. A ne jen u něho a vzhledem že dělá filmy které jsou na úrovni a prodatelne do tv …. Ne opileckou hnusarnu.tak gratuluji k rybě.

 2. Opět další blud.Takova ryba určitě byla chycena,ale sám na ni nemá.Skoda , že neuvádí kolik členů týmu se tohoto kovu zúčastnilo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -