DomůAkční nabídkaLov gigantických kaprů: Tajné trumfy! TOP suroviny do krmení, které milují obrovští...

Lov gigantických kaprů: Tajné trumfy! TOP suroviny do krmení, které milují obrovští kapři!

- Reklama -

Tu změnu asi cítí všichni rybáři, kteří nyní chodí pravidelně k vodě. Léto končí, přichází podzim. Zejména večer jde na vlastní kůži cítit to, jak teploty klesají. Ale to je dobře! Moc dobře! Právě tato změna je začátkem jednoho z nejlepších období pro lov kaprů. Teď se rybáři mohou těšit na krásné úlovky, které se jim navždy zavrtají do paměti. Aby ale rybář byl schopen ulovit trofejního kapra, je zapotřebí ho k nástraze přilákat…

Abychom velké kapry dostali k nástraze, musíme použít dobré krmení. Není nutné ho používat ve velkých dávkách. Ne. Teď je zapotřebí sáhnout po kvalitních surovinách, které věrně „kopírují“ přirozenou potravu kaprů. Co vlastně kapři na začátku podzimu (a i v jeho průběhu) nejvíce požírají? Takhle: Jelikož se blíží nehostinné období, musí kapři výrazným způsobem doplnit tukové zásoby. A toho docílí jen tak, že budou sbírat nutričně bohatou potravu. Tedy nejrůznější bezobratlé (škeble atd.)

kapr_lysec

Říkáte si, jak takovou přirozenou potravu kaprů napodobíme? Jednoduše! Stačí do krmení přidávat masité složky, které ve vodním prostředí vypouští silné „signály“. Je zapotřebí si uvědomit, že kapři velmi dobře cítí masové složky v potravě. Ostatně, i proto jsou takovými mistry při hledání bezobratlých živočichů v bahně. Pojďme teď ale už k samotnému krmení. Co použít?

 

TOP suroviny do krmení na kapry

tunakova-extrakt-cc-mooreTuňákový extrakt: Výborný atraktor! Tenhle tekutý extrakt dá každému krmení jedinečný a unikátní šmak. Proč je tento atraktor tak výborný? Tuňákový extrakt je plný mastných olejů a kyselin, které obsahují velmi užitečné látky. A hlavně atraktivní látky! Díky tomu tento extrakt ve vodním prostředí vysílá velmi intenzivní, nutriční „signály“, na které kapři perfektně reagují. Tuňákový extrakt má i nenapodobitelnou vůni, která ve vodě vytváří pachovou stopu. Tohle je prostě pecka!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

extrakt-tunak-cc-mooreJeden z nejlepších tuňákových extraktů produkuje anglická firma CC Moore. Právě tato společnost z Britských ostrovů patří k největším specialistům ve výrobě nástrah a návnad na kapry. Tuňákový extrakt od CC Moore má naprosto unikátní složení – tento atraktor obsahuje celou řadu atraktivních látek, navíc je zvýrazněn i přídavkem soli. To je takový malý trumf na ty největší kapry, kteří milují slanou chuť! Úplnou „bombou“ pak je to, že v tomto atraktoru naleznete i kousky tuňáka!

Tento extrakt je výborný pro zatraktivnění krmení či boilies mixů. Důležitou informací je i to, že tuňákový extrakt od CC Moore nerozpouští PVA materiály.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

belachan_rybyBelachan: O tomto výrobku jsme toho napsali už hodně. Ale ono to nejde jinak. Právě belachan patří k těm nejlepším surovinám pro zatraktivnění nástrah i návnad na kapry vůbec. Proč? Belachan má zcela unikátní chuť (je slaný) a vůni, kterou nenapodobí žádná jiná surovina. Jak je to možné? Jde o to, že belachan je sám o sobě naprosto unikátní. Ve své podstatě se vlastně jedná o fermentované krevety. Už jenom toto spojení „zvedá žaludek“!

belachanAno, belachan páchne! Opravdu páchne! Proto je ale tak vynikající pro použítí například do krmení nebo mixů. Právě belachan ve vodním prostředí vysílá velmi silné pachové signály, které dokážou kapry zaujmout i na velmi velkou vzdálenost. A ještě něco: Belachan je nutričně velmi bohatý. Díky tomu tak moc dobře „napodobuje“ přirozenou potravu kaprů. Není se tedy moc čemu divit, že tato surovina patří k TOP přísadám, které fungují při lovu těch největších kaprů. Nejlepší belachan na rybářský trh dodává firma CC Moore.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

krill-micromass-cc-mooreKrill Micromass: Vynikající atraktor od CC Moore! Tohle je něco! O co jde? Krill Micromass je přetrávený krizový protein. Ano, právě Krill Micromass je nesmírně atraktivní surovina, který obsahuje celou řadu nutričně bohatých látek! Díky tomu tak tento atraktor dokáže přilákat i ty největší kapry.

Co je to vlastně krill? Jedná se o soubor drobných živočichů, kteří žijí převážně v polárních micromass-krill-cc-moorevodách. Krill jistě moc dobře znáte, protože se jedná o „základní kámen“ celého světového ekosystému. Krill například ve velkém požírají velryby. Ale! Tyto živočichy loví i člověk, a následně je průmyslově zpracovává. Proč? Protože krill obsahuje obrovské množství omega3kyselin! A zase – tento atraktor má silně slanou chuť. A právě tu milují trofejní kapři!

Krill Micromass je vynikající pro použití do nejrůznějšího krmení nebo boilies mixů. Je vynikající například do návnady do PVA nebo jako atraktor samotného boilies. Tohle vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -