DomůAkční nabídkaLov kapitálních kaprů: Zaručený tip! Jak vyrobit krmení, které milují trofejní ryby?

Lov kapitálních kaprů: Zaručený tip! Jak vyrobit krmení, které milují trofejní ryby?

- Reklama -

Tekutá játra patří k TOP surovinám, které dokážou i z obyčejného krmení udělat luxusní „záležitost“. Právě tekutá játra totiž obsahuje celou řadu atraktivních látek, které lákají (nejenom) kapry k záběru. Vysoká nutriční hodnota, zajímavé vlastnosti ve vodě nebo unikátní pach – tyto všechny faktory dělají z tekuté játry parádní surovinu do krmení. A nejen do krmení. Pojďme se na tento atraktor podívat blíže…

Pokud rybář potřebuje vylepšit základní krmení na ryby, není nic jednoduššího než do něj přidat nějaký atraktor. V dnešní době jsou na rybářském trhu k dostání nejrůznější výrobky. Zkušenosti ale velí sáhnout po staré, dobré klasice – po tekutých játrech. Proč? Právě tato surovina nabízí zcela unikátní vlastnosti, které udělají z každého krmení našlapanou „zbraň“! Navíc, tekutá játra není finančně tolik nákladná. A pokud sáhnete po výrobcích od méně známých firem, pak seženete vynikající výrobek za „pakatel“.

kapr

 

Proč používat tekutou játru do krmení?

Tekutá játra má výborné vlastnosti. Zaprvé: Tato surovina krmení velmi výrazně nutričně obohatí. Tekutá játra totiž obsahuje celou řadu výživných látek, které kapři moc dobře cítí, a které s chutí přijímají. Zadruhé: Tekutá játra má nenapodobitelný pach. A právě z něj se kapři můžou „zbláznit“. Ne náhodou jsou játra jednou z nejpoužívanějších surovin při výrobě nástrah a návnad pro lov ryb. A za třetí: Tekutá játra ve vodním prostředí vytváří atraktivní „mrak“ z mikroskopických částeček. Tohle taky hraje zásadní roli.

kapr

Jak používat tekutou játru do krmení?

S dávkováním to moc nepřehánějte. Výrobci udávají, že dávkování by se mělo pohybovat od 5 do 20 %. Tekutá játra je opravdu intenzivní, proto není zapotřebí ji do krmení přidávat ve velkém. Máme pro vás tip: Tekutou játru je dobré nechat v krmení odležet. Co to v praxi znamená? Je dobré tak hodinku před samotným rybařením do krmení tuto tekutou játru nalít. A vše nechat odležet. Co se stane? Tekutá játra se krásně vsákne do krmení, které tak získá opravdu jedinečný „šmak“. Tohle funguje! A díky tomuto postupu není nutné do krmení přidávat velké množství tekuté játry. Takže ušetříte!

Kdy používat tekutou játru do krmení?

Vždy, když chcete nachytat krásné kapry. Tekutá játra zaručeně funguje. Je to surovina, kterou tyto ryby milují. Játra je vynikající především do teplejších vod nad 10˚C, protože se velmi dobře šíří ve vodním prostředí, a kdy vytváří atraktivní „mrak“ a silnou pachovou stopu. Tekutá játra je perfektní především na konec léta a začátek podzimu. Právě v tomto období kapři intenzivněji hledají potravu, protože potřebují začít s vytvářením tukových zásob na zimu. Teď je ta pravá chvíle tuto surovinu používat!

kapr

Kde používat tekutou játru?

Kdekoliv. Tato surovina je vynikající jak pro lov kaprů na rybnících nebo přehradách, prostě na stojatých vodách, tak i na těch tekoucích. Unikátní vlastnosti tekuté játry prostě dokážou rybu zaujmout na nejrůznějších lokalitách. Proto je dobré tuto surovinu do krmení přidávat, ať už míříte kamkoliv.

A na závěr

Tekutou játru nemusíte používat jenom do krmení. Ne. V této surovině lze namáčet i nástrahy, například boilies, pelety, ale třeba i kukuřici. Díky tekuté játře dostane i vaše nástraha super vlastnosti, které při lovu kaprů perfektně fungují. Tohle je fakt paráda!

 

dip-jatraBooster z játry AMINO MIX

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Toto je vynikající atraktor pro vylepšení krmení nebo nástrah. Základ tohoto boosteru je v hovězích játrech, která jsou zpracována s pomocí nejmodernějších výrobních postupů. Díky tomu tak v tomto tekutém atraktoru jsou obsaženy prvotřídní látky, které při lovu kaprů fantasticky fungují. Tohle je ideální! Navíc, oproti konkurenci je tento tekutý atraktor z jater cenově dostupný. Za litrové balení zaplatíte až o polovinu méně!

Tento booster je vyráběn i s příchutěmi. Kterou doporučujeme? Líbí se nám ty příchutě, které mají živočišný základ – tedy oliheň, mušle nebo nahnilý krab. Ale! Nejlepší je prostě „čistá játra“ (příchuť natur). Právě s tou máme ty nejlepší zkušenosti. Pokud také chcete vyrábět kvalitní krmení na ryby, které bude chytat spoustu kaprů, sáhněte po tomto výrobku. Za ty peníze je opravdu perfektní!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -