DomůNovinkyStairs2Hell: Je to tady! Karel Nikl brání těsné vedení! Boj o 1....

Stairs2Hell: Je to tady! Karel Nikl brání těsné vedení! Boj o 1. místo se rozhořel naplno!

- Reklama -

Včera to ještě vypadalo, že Karel Nikl a spol. jsou jasnými adepty na celkové prvenství. Kluci z lovného místa číslo 18 měli pohodlný náskok, a navíc nic nenasvědčovalo tomu, že by na ně měl někdo dotírat. Jenže! Naprosto dechberoucí „stíhací jízdu“ předvedly dva týmy. Soupeři Karla Nikla nachytali nádherné kapry, které je vystřelily za úspěchem.

Karel Nikl a spol. měli ještě včera velmi pohodlný náskok. Tenhle tým před druhým nejlepším mančaftem vedl o více jak 15 kilogramů. Jenže to byl začátek závodu. Přes den se toho moc zajímavého neudálo. Ovšem s ubývajícím slunečním světlem začalo „přituhovat“.

Naprosto super výkon předvedli pánové z týmu Free Fish. Chlapi velmi rychle dostali na břeh 3 bodované ryby, které je katapultovaly do předních pozic tabulky. Už už to vypadalo, že Free Fish sesadí tým Karla Nikla z průběžného „trůnu“. Ovšem ten se nedal! Pánové z Nikl Teamu vytáhli také třetí bodovanou rybu a díky ní setrvali v průběžném čele závodu. Ovšem! Rozdíl mezi prvními dvěma mančafty jsou méně jak 3 kilogramy! Tohle je parádní podívaná!

Na průběžném třetím místě se zatím stále drží tým U.F.O Fishing. I tomuto mančaftu se už podařily ulovit tři bodované ryby. A ani tito chlapi neztrácí na Karla Nikla moc „bodů“. Rozdíl mezi prvním a třetím týmem je necelých 5 kilogramů. Tohle je prostě nadostřel!

Nejtěžší rybu závodu zatím mají na kontě kluci z týmu Sportcarp Pescado, kteří chytají na fleku číslo 12. Tenhle nádherně stavěný špupík vypadá opravdu krásně! Luxusně „seřazené“ šupiny, které svítí jako dukáty, mohutná konstituce těla a parádní hlava. Tohle je kapr, na kterého je radost pohledět!

 

Stairs2Hell: Průběžné pořadí (23. 8. 2017, 12:00)

1) Nikl & Carp R Us I (místo 18) – 3 kapři: 15,28 – 15,78 – 7,79 kilogramů

2) Free Fish (místo 31) – 3 kapři: 13,69 – 10,34 – 12,13 kilogramů

3) U.F.O. Fishing (místo 44) – 3 kapři: 12,69 – 9,92 – 11,26 kilogramů

4) XXX (místo 54) – 3 kapři: 9,52 – 7,89 – 8,05 kilogramů

5) CT Libuň (místo 57) – 2 kapři: 12,4 – 12,52 kilogramů

Mapu sektorů naleznete ZDE

 

Stairs2Hell ON-LINE: Co je nového?

Jak vypadal úterní večer očima mediálního týmu Stairs2Hell? Na to se můžete podívat v přiloženém videu. Atmosféra tohoto závodu na Nových Mlýnech je prostě úžasná!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -