DomůAkční nabídkaLov kaprů na feeder: Jak mít hodně záběrů? Špičkový návazec na kapry,...

Lov kaprů na feeder: Jak mít hodně záběrů? Špičkový návazec na kapry, který zaručeně funguje!

- Reklama -

Lov kaprů na feeder patří k nejkrásnějším disciplínám v rybářském světě. Jemné vybavení zmnohonásobňuje požitek z rybolovu, protože jde cítit každý výpad zdolávaného kapra. A navíc ty záběry! Paráda! Napětí by se dalo kolikrát krájet. S jakou montáží si užijeme u vody nejvíce zábavy? Takových je více! My si ale dneska ukážeme jednu, která je opravdu TOP! Pojďme se na ni podívat…

Při lovu kaprů na feeder je možné použít mraky nástrah. K těm nejlepším patří jednoznačně pečivo. Proč? Kapři ho prostě milují! Navíc, čerstvé pečivo má hromadu výhod – „vznáší“ se ve vodě, po namočení nabývá na objemu, a i na velmi zarostlých nebo zanesených dnech jde skvěle vidět. Jak ale jednoduše nastražit čerstvé pečivo? Vždyť neupravené musí z háčku padat! Omyl! Stačí použít jednoduchou vychytávku…

 

Držák na nástrahy MATRIX Large Bait Alignas

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Toto je geniální pomůcka pro lov kaprů na feeder! Přitom je naprosto jednoduchá. Jde o šikovnou gumičku, kterou jednoduše připevníte na raménko háčku. Nástraha je tak mimo háček, což má celou řadu výhod. Původně tato gumička slouží pro nastražení pelet. Ovšem! Tato vychytávka je geniální i pro nastražení čerstvého pečiva. Máme vyzkoušeno! Stačí roztáhnout gumičku, a pak už do ní jen napasírovat čerstvé pečivo. Gumička pečivo následně pevně stáhne, takže to nemá šanci vyklouznout! Velká paráda!

A teď k těm největší výhodám: Pečivo je velmi pomalu potápivé, a pokud se dostane do podvodních proudů, pak krásně „vlaje“ nad dnem. Takový kus pečiva je pro kapry naprosto „sexy“, a je jen krátkou otázkou času, kdy přijde záběr. Jen si to představte: Nad dnem „vlaje“ neuvěřitelně lákavý „blemcák“ z velkého kusu pečiva. Tomuhle žádný kapr neodolá!

Navíc, takto nastražené pečivo je výborné v tom, že špička háčku je volná a připravená k přesnému záseku. A ještě něco! Díky tomuto nastražení je háček otočen tak, že se při záseku zapíchne do spodní tlamy kapra. A právě spodní tlama kapra je pevnější (menší riziko vyříznutí háčku), což zvyšuje šance na úspěšné zdolání.

Tyto gumičky jsou naprosto parádní! Slibují perfektní chytání kaprů na všech našich vodách. Toto nastražení pečiva je vhodné jak na stojácích, tak i na řekách, ve kterých se pečivo krásně vznáší nahoru a dolů. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Kvalita z Anglie: Produkty MATRIX nejvýhodněji na e-shopu PARYS

Značka MATRIX je feederovou a plavačkovou odnoží věhlasné společnosti FOX, kterou zná asi každý rybář. Díky tomu má každý rybář velkou záruku toho, že dostane TOP vybavení v té nejšpičkovější kvalitě. Společnost MATRIX je tahounem ve vývoji a výrobě feederového a plavačkového vybavení na rybářském trhu. Produkty s „vyraženou“ značkou MATRIX slibují bezproblémové a dlouhodobé používání. Vsaďte na kvalitu!

Produkty MATRIX si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -