Domů Akční nabídka Lov kaprů na jaře: TOP 3 medové nástrahy, které zaručeně fungují (nejen)...

Lov kaprů na jaře: TOP 3 medové nástrahy, které zaručeně fungují (nejen) na začátku sezóny

- Reklama -

Lov kaprů na jaře bývá častokrát spojován se sladkými nástrahami. Ano! Právě sladké nástrahy bývají na začátku rybářské sezóny nejvíce úspěšné. O jakých příchutích to mluvíme? Například o těch s medovou příchutí. Medové nástrahy mají nádherně sladkou vůni, která dokáže i za nízké teploty vytvořit velmi koncentrovanou pachovou stopu. Navíc, medové nástrahy na kapry mívají nádherně žluté zbarvení, které jde vidět i z velké vzdálenosti. Proto tyhle nástrahy tak skvěle fungují…

Tohohle si všimne asi každý rybář: Při prvních vycházkách k vodě jde vidět, jak na dnech našich revírů leží zbytky mrtvé vegetace. Spadané listí a odumřelé rostliny vytváří na dnech našich revírů hustý koberec, ve kterém se může naše nástraha snadno ztratit. Přitom stačí použít takovou nástrahu, která má výrazné zbarvení, takže jde vidět i z velké vzdálenosti. Například jasně žlutou!

A právě jasně žluté zbarvení mívají medové nástrahy. I když takovou nástrahu nahodíte na zmíněný povrch, tak žlutá nástraha půjde velice dobře vidět. Navíc, sladká vůně po medu dokáže ve vodě vytvořit velmi zajímavou pachovou stopu, která se dobře šíří i za nízkých teplot. A samozřejmě nesmíme zapomenout na sladkou chuť, na kterou kapři spolehlivě reagují. Jaké medové nástrahy doporučujeme?

 

LK Baits CUC! (medová příchuť)

Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits za nejnižší cenu na trhu!

Suprová novinka od renomované společnosti LK Baits, která se vyrábí i v koncentrované medové příchuti. Medová varianta nástrahy LK Baits CUC! má luxusně koncentrovanou, sladkou vůni, která dokáže i ve studené vodě vytvořit silnou pachovou stopu. Na tohle spolehlivě reagují i pasivnější jarní kapři.

Co je to vlastně CUC!? Jedná se o nástrahu na kapry, která se skládá z lehce stravitelné bílkoviny včetně speciální směsi z esenciálních aminokyselin. Právě tahle kombinace vyvolává u ryb chuť k žravosti. Na této nástraze je naprosto dokonalé, že po vhození do vody začne nabývat na objemu, takže pod/na háčku vznikne chutné sousto, které žádný kapr nepřehlédne. A právě při zvětšování objemu dochází i k vypouštění dalších atraktivních látek, které lákají kapry k záběru. Tohle je fakt pecka!

Nástraha LK Baits CUC! se vyrábí hned několika příchutích, pro jarní vycházky je ale ideální právě medová příchuť. Tohle je prostě velká paráda! Kromě luxusní medové vůně má tato nástraha i nádherně žluté zbarvení, které jde vidět na (téměř) všech typech terénů pod vodou.

Výrobek je dostupný na e-shopu LK Baits za nejnižší cenu na trhu!

 

MIKBAITS Červi v dipu

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Vynikající novinka od české firmy MIKBAITS. Jedná se o měkčenou nástrahu, která je doslova nacucaná atraktivní vůní, která se velice dobře šíří i za nízkých, jarních teplot. Tato drobná nástraha je pro lov ryb na jaře jako dělaná! Červy v dipu lze nastražovat buďto přímo na háček, anebo také z nich pod háčkem udělat atraktivní řetízek. Bomba!

Zase: Červi v dipu jsou k dostání v několika příchutích. My ale pro první jarní vycházky jednoznačně doporučujeme medovou příchuť. Právě medová příchuť má nádherně sladkou vůni, která je neuvěřitelně koncentrovaná. Takže ani pasivnější kapr neodolá!

Luxusní vlastností je, že červi v dipu jsou lehce plovoucí. Takže když na místo najedou kapři, kteří budou vířit u dna s vodou, červi se budou nade dnem krásně vznášet. Doporučujeme červy v dipu kombinovat i s živými červy, abyste nástraze dali pohyb. Tímhle rozhodně nic nezkazíte!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

NIKL Puffa

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Existuje větší klasika pro lov kaprů na položenou nebo feeder na jaře? Tato luxusní plovoucí nástraha dovoluje vytvářet na háčku nebo mimo něj naprosto luxusní sousta pro kapry. My osobně puffy raději nastražujeme na vlas pod háček, kde vytváříme krásný řetízek, který nádherně plave nade dnem. Tohle nepřehlédne žádný kapr!

Když se řekne puffy, tak obrovské části rybářů se okamžitě vybaví medové kuličky. A tyto od Karla Nikla jsou opravdu hodně parádní. Jsou vyráběny podle originální maďarské receptury, takže puffy jsou krásně voňavé. Ta medová vůně je opravdu božská! Navíc, samozřejmostí je jasně žlutá barva, která jde vidět na i na hodně zaneseném dně. Tohle je prostě pecka! A za pár korun!

Další suprovou věcí je to, že rybář si může vybrat buďto z puffa kukuřice, anebo z puffa pšenice. Tato možnost výběru je dalším velkým plusem této nástrahy od Karla Nikla.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -