Domů Akční nabídka Lov kaprů v ledové vodě: TOP nástrahy, které zaručeně fungují i za velmi...

Lov kaprů v ledové vodě: TOP nástrahy, které zaručeně fungují i za velmi nízkých teplot!

- Reklama -

V momentě, kdy jsou naše revíry plné studené vody, je zapotřebí trochu pozměnit taktiku. V ledově studené vodě je zapotřebí používat takové nástrahy, které i v takto extrémních podmínkách pracují. Pamatujte na dvě věci: Aby byl lov ve studené vodě úspěšný, musí mít nástraha „agresivní“ vůni a nápadné zbarvení. Tyhle dva faktory velice často totiž rozhodují o úspěchu nebo neúspěchu při vycházkách na konci sezóny.

Na trhu je celá řada nástrah, které mají základ ve směsích, jež dokážou pracovat i ve studené vodě. Tyto nástrahy dost často mají nádhernou vůni a reflexní zbarvení. K vůni: Aby se pachová stopa dobře šířila i za nízké teploty, je zapotřebí, aby boilies obsahovalo esenci na alkoholové bázi. Právě tyhle esence jsou vyráběny přesně do těchto podmínek. K barvě: Jen si to představte. Na konci sezóny jsou dna našich revírů šedivá a tmavá. Pokud do takového terénu nahodíte reflexní nástrahu, pak půjde krásně vidět. I tohle může rozhodovat o úspěchu!

Jak chytat kapry na konci sezóny? Doporučujeme používat návazce, které se skládají ze špatně rozeznatelných materiálů – například z fluorocarbonu – ideální je například kombinovaný návazec. A s pomocí tohoto návazce prezentujte nástrahu, která se hodí do studené vody.

Jak je to s krmením? Nepřehánějte to s množstvím! S pomocí PVA nebo krmítka vytvořte nápadné krmné místečko – použijte výraznou krmnou směs, která má koncentrovanou vůni. Jako tzv. stoper pro zastavení ryb na lovném místě použijte několik stejných kuliček boilies, které umístěte do PVA. Krmení do studené vody musí být koncentrované a dobře viditelné, ovšem není nutné to přehánět s množstvím. Spíše naopak! Pojďme se už konečně podívat na vhodné nástrahy do studené vody…

 

Boilies NASH Instant Action Coconut Creme

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Dárek: boilies ZDARMA!

Geniální kuličky do studené vody! Tahle nástraha od světově uznávané společnosti NASH z Anglie, má na kontě širokou řadu obrovských kaprů. A není se čemu divit! Toto boilies má základ v unikátní směsi, která dokáže naprosto fantasticky pracovat i za velmi nízkých teplot. Tyto kuličky jsou opravdu vhodné i do velmi studené vody.

Jednou z nejsilnějších zbraní je koncentrovaná vůně. Sladká pachová stopa se dobře šíří a dokáže přinutit k záběru i pasivního kapra. Jak je možné, že toto boilies krásně voní i v ledově studené vodě? Například díky rozpustným přírodním a syntetickým esencím nebo díky dvěma sladidlům. Právě tyto složky zaručují, že tyto kuličky budou vypouštět nádhernou vůni i za velmi nízké teploty. Velkou předností je i dvoufázový proces výroby, které napomáhá k agresivnímu vypouštění atraktivních látek.

Obrovskou předností těchto kuliček je i to, že mají nádherně bílé, kontrastní zbarvení. Bílé boilies jde velmi dobře vidět i na tmavém nebo šedivém podkladu, anebo i na zaneseném dně. Tyto kuličky pod vodou krásně „září“ a kapr si jich tak všimne i na velkou vzdálenost. Velmi dobře funguje k tomuto boilies přidat i POP-UP kuličku, díky které jde nástraha ještě lépe vidět. Tohle je velké plus!

Boilies ZDARMA: Připomínáme, že u tohoto boilies platí speciální akce! Při zakoupení 2 kusů potápivého boilies z řady Instant Action máte třetí kus ZDARMA! Je nutné zakoupit 2 kusy stejného položky (například 2x příchuť strawberry crush v průměru 15 mm v balení 1 kg).

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -