Domů Akční nabídka Lov kaprů v parném létě: Pachová bomba! Čím zatraktivnit krmnou směs? Tohle funguje...

Lov kaprů v parném létě: Pachová bomba! Čím zatraktivnit krmnou směs? Tohle funguje na velké kapry!

- Reklama -

Lov kaprů v parném létě je docela těžkou disciplínou. Minimum srážek, velmi malé průtoky, nedostatek kyslíku ve vodě a všudypřítomné horko. To může výrazně zakolísat s aktivitou ryb. Hodně rybářů dělá tu „chybu“, že mnohdy nehledí na aktivitu ryb (počet záběrů) a bezmyšlenkovitě sype krmení do vody. Takhle, úspěch při lovu kaprů ve vedru může přijít i při střídmém krmení. Jen je zapotřebí vyrobit takovou krmnou směs, která kapry zaujme. Jak na to?

Ještě ohledně toho množství: Pokud ryby berou a záběrů je požehnaně, pak se nebojte zvýšit krmnou dávku. Je zapotřebí ryby na lovném místě zastavit! Ovšem, my máme na mysli to, že pokud je záběrů poskrovnu, pak není nutné krmit ve velkém. Tím byste si totiž mohli úplně zničit lovné místo, protože haldy krmení by se mohly při vysokých teplotách zkazit (není to tak hrozné jako na suchu, kde je mnohem vyšší teplota, přesto je nutné si dát pozor). Tenhle faktor při lovu kaprů proto sledujte!

Ta vysoká teplota vody může být ale i velmi velkým plusem. Ano, ryby sice v těchto podmínkách nepřijímají příliš mnoho potravy, ale to přece nevadí. My přece nechceme ryby nasytit. My je chceme přilákat, donutit je se zastavit na lovném místě, a vyvolat v nich nutnost hledání potravy – až narazí na nástrahu. A tohohle jde docílit i s málem krmení. Jak?

Používejte tekuté atraktory z živočišných „surovin“! Proč? Tyhle tekuté atraktory ve vysokých teplotách nejlépe pracují. Nejlépe ve vodním prostředí vytváří hustou, koncentrovanou pachovou stopu, která dokáže přilákat kapry na lovné místo. Extrémně silný pach krmení přiláká kapry, kteří okamžitě začnou hledat něco k snědku. Až tu trochu krmení z krmítka nebo z olova spořádají, pak narazí na nástrahu. A přijde záběr!

Celý fígl je naprosto jednoduchý: Prostě do klasické krmné směsi nalijte tekutý atraktor. Nechte jej 10 – 15 minut působit, díky čemuž se do směsi krásně vsákne. Výsledkem je pak hutná hmota navlhčená velmi atraktivní látkou, která ve vodním prostředí vytvoří koncentrovanou pachovou stopu. A právě tohle přiláká kapry k nástraze. Co použít?

 

Booster Amino Mix Játra

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Tento tekutý atraktor, který vyrábí rybářská firma Amino Mix, je skutečně skvělý. Booster má základ v játrovém extraktu, takže je vyroben z „masové suroviny“, která patří k tomu nejlepšímu v rybářském světě. Unikátní masový pach a hromada atraktivních látek vytváří jedinečný „koktejl“ na kapry.

Vynikající masový základ tohoto boosteru dodá krmení nenapodobitelný odér a vlastnosti. Krmení po vhození do vodního prostředí začne vytvářet intenzivní pachovou stopu, která nenechá žádného kapra v klidu. Navíc, masový pach patří při lovu kaprů k těm nejúčinnějším. Velkou výhodou potom je to, že booster od firmy Amino Mix je vyráběný i v hromadě příchutí. Takže můžete zkombinovat sladkou a masovou příchuť dohromady.

Pro výrobu krmení pro letní lov kaprů doporučujeme játrový extrakt s příchutí medu, vanilky a scopexu. Právě tyto sladké příchutě tvoří s játrovým základem opravdu skvělou kombinaci, která při lovu kaprů funguje! Výborná je i nízká cena tohoto produktu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Booster Amino Mix CSL

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Pokud nechcete tekutý atraktor na živočišném základu, pak můžete použít takový, který má základ například ve fermentované kukuřici. Tak jako například tento booster od firmy Amino Mix. Jedná se o vynikající produkt, který je k dostání za opravdu velmi zajímavou cenu.

Další velkou zajímavostí je ona fermentovaná kukuřice. Právě tenhle základ dává krmení jedinečný pach. A nejen to! Tento booster díky fermentaci vytváří ve vodním prostředí skutečně zajímavý „mrak“, který láká kapry na lovné místo. Tohle parádně funguje!

Dalším velkým plusem je nespočet příchutí. Jaké doporučujeme? Na léto určitě doporučujeme booster s příchutí medu, jahody, scopexu, ale například i česneku. Právě česnek dá krmení naprosto unikátní pach, který kapři milují. Samozřejmě můžete i jednotlivé příchutě míchat dohromady…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -