Domů Akční nabídka Lov sumců plný adrenalinu: Špičkový prut na sumce za rozumné peníze, který...

Lov sumců plný adrenalinu: Špičkový prut na sumce za rozumné peníze, který nabízí maximální požitek!

- Reklama -

Lov sumců je jednoznačně jedna z nejvíce náročných rybářských disciplín. Lov sumců nenamáhá pouze rybářovy svaly a hlavu při zdolávání ryby, ale také samotné vybavení. Takhle: Při lovu sumců se neodpouští žádná chyba, žádná nedokonalost! Pokud je produkt v něčem „poloviční“, tak při zdolávání sumce to stoprocentně selže. To platí především u prutů na sumce. Proto je zásadní používat takový prut na sumce, na který se můžete vždy spolehnout. Za každých okolností! Pojďme si teď jeden takový ukázat…

Zdolávání sumce je jako chytání divoké ovce do holých rukou. Prostě, nikdy nevíte, kde a kdy vás kopne přímo do břicha. To samé platí při zdolávání sumce! Tihle dravci dokážou rybářovi při zdolávání pořádně naložit. A dvojnásob to platí o prutech! Prut dostává při zdolávání sumce neuvěřitelně „pokouřit“, takže proto musí být sestaven z těch nejlepších materiálů, které vydrží i obrovský tlak. Ne! Za takový prut na sumce nemusíte utratit půl výplaty. Stačí sáhnout po osvědčeném modelu za rozumné peníze…

 

Sumcový prut ZECK Buddy Long

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Geniální prut na sumce od renomované společnosti ZECK, která se mimo jiné zabývá výrobou špičkových prutů pro lov dravců. A právě pruty na sumce od této společnosti patří k tomu nejlepšímu na trhu, přitom jsou ale k dostání za fakt luxusní peníze. Jako například tento kousek ZECK Buddy Long. Jedná se o perfektní sumcovou udici, která je vyrobena z robustního blanku.

Blank má základ v moderním laminátu, který se používá speciálně pro výrobu těchto odolných udic. Ano! Právě tento blank není náchylný například na poškození při přepravě, ale ani například na špatný úhel při zdolávání. I proto pruty ZECK Buddy Long mají sumcaři tak rádi – jsou prostě odolné a vydrží i naprosto „prasečí“ zacházení. Palec nahoru!

Ještě k tomu blanku: Právě ten patří k těm největším přednostem této řady prutů od společnosti ZECK. Jedná se o pruty na sumce, které jsou velmi odolné, ale také například krásně lehké, takže se s nimi skvěle manipuluje. Ale hlavně! Pruty na sumce ZECK Buddy Long nabízí neuvěřitelnou akci, kterou si rybář užije i při zdolávání malého sumce. Opravdu! S těmito pruty si užijete zdolání i menší ryby, což je naprosto perfektní pro maximální požitek z lovu.

Pruty ZECK Buddy Long jsou pochopitelně osázeny špičkovými očky, které vydrží i nápor ostré šňůry. I při hodně tvrdém zdolávání bude šňůra procházet očky naprosto bezproblémově, navíc skvěle „roznáší“ váhu ryby na celý blank. Tohle je hodně důležité! Tyto sumcové pruty ZECK mají i velmi pevná sedla na naviják, takže naprosto bezpečně udrží váš stroj i při hodně divoké zdolávačce. A nesmíme zapomenout ani na pohodlnou rukojeť, která se perfektně drží i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Maximální komfort zaručen!

Pruty ZECK Buddy Long se vyrábí ve dvou provedeních. První prut si rybáři mohou obstarat v délce 320 centimetrů a gramáži 300 gramů. Tento prut je naprosto dokonalý například při lovu sumců na bójku na velkých plochách, anebo na rozměrnějších řekách. Pro lov na menších vodách je pak vhodnější verze 290 centimetrů s gramáží 330 gramů. Stačí si jen vybrat!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné vybavení na sumce ZECK!

Firmu ZECK si milovníci sumců oblíbili zejména proto, že produkuje perfektní vybavení na sumce v obrovské kvalitě za hodně rozumné ceny. Hledáte kvalitní pruty na sumce, háčky na sumce, šňůry na sumce, anebo jiné příslušenství? Pak se podívejte právě na nabídku společnosti ZECK, která nabízí perfektní vybavení pro lovu sumců za fakt libové peníze…

Sumcový sortiment ZECK si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -