Domů Akční nabídka Luxusní rybářské polštáře: Originální dárek nejen pro rybáře

Luxusní rybářské polštáře: Originální dárek nejen pro rybáře

- Reklama -

Vyklízíme sklady! A proto u nás můžete získat nádherně zpracované rybářské polštáře nejrůznějších druhů za fantasticky nízké ceny. Můžete si vybrat rybářské polštáře hned z šesti rybích druhů – kapr, štika, okoun, pstruh potoční, pstruh duhový nebo losos. Rybářské polštáře zasíláme i doručovatelskou službou až k Vám domů.  

Rybářské polštáře z naší nabídky jsou vyrobené z hebkých a měkkých materiálů, a proto jsou velice příjemné na dotek. Polštáře pro rybáře jsou vyplněné měkkým materiálem, takže slibují příjemný a ničím nerušený spánek. Rybářské polštáře z naší nabídky splňují veškeré bezpečnostní normy, což je naší zárukou kvality.

Rybářské polštáře nabízíme v šesti druzích – kapr, štika, okoun, pstruh potoční, pstruh duhový, a losos. Všechny polštáře pro rybáře věrně kopírují tvary a zbarvení daných rybích druhů. Polštáře typu kapr a okoun mají kulatější a mohutnější tvar, proto jsou vhodnější pro klasický spánek. Naopak polštáře typu štika, pstruh duhový a losos mají podlouhlý tvar, díky čemu jsou vhodné i jako krční polštáře.

Rybářské polštáře

Objednávky: Rybářské polštáře si můžete zakoupit přímo v naší prodejně (MAPA) anebo Vám jej zašleme doručovatelskou službou až přímo k Vám domů – stačí navštívit náš e-shop InFish.cz.

 

Druh polštáře: Kapr

Délka: 60 cm

Cena: 390 Kč

polštář kapr

 

Druh polštáře: Okoun

Délka: 50 cm

Cena: 390 Kč

polštář okoun

 

Druh polštáře: Pstruh duhový

Délka: 60 cm

Cena: 390 Kč

polštář pstruh duhový

 

Druh polštáře: Štika

Délka: 75 cm

Cena: 390 Kč

polštář štika

 

Druh polštáře: Losos

Délka: 80 cm

Cena: 390 Kč

polštář losos

Nabízíme i malé rybářské polštáře, které jsou vhodné například jako hračky pro děti. Naše malé rybářské polštáře si Vaše děti určitě zamilují. Takového mazlíčka totiž jen tak někdo nemá! Udělejte Vašemu dítěti radost a kupte mu příjemného rybího mazlíčka! Rybářské mazlíčky nabízíme v typech – kapr, štika, pstruh potoční.

Rybářské polštáře (malé)

Všechny rybářské polštáře, které nabízíme, mají nádherné zbarvení, a skutečně vypadají jako živé ryby. Řada zákazníků je proto používá jako dekorační polštáře do bytu. Pokud hledáte originální dárek pro rybářky, potom určitě sáhněte po polštářích typu pstruh duhový nebo losos. Tyto polštáře totiž mají nádherné barevné kombinace, a proto jsou u dam velice oblíbené.

 

Druh polštáře: Pstruh obecný

Délka: 35 cm

Cena: 190 Kč

hračka pstruh obecný

 

Druh polštáře: Štika

Délka: 45 cm

Cena: 190 Kč

hračka štika

 

Druh polštáře: Kapr

Délka: 35 cm

Cena: 190 Kč

hračka kapr

Objednávky: Rybářské polštáře si můžete zakoupit přímo v naší prodejně v Praze 6 (MAPA) anebo Vám jej zašleme doručovatelskou službou až přímo k Vám domů – stačí navštívit náš e-shop InFish.cz.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -