skingbranding-banner

For Fishing startuje! Navštivte věhlasnou rybářskou výstavu!


Je to tady! Další ročník rybářské výstavy For Fishing startuje! Rybářská výstava For Fishing potrvá od 12. do 15. února. A návštěvníci se mají na co těšit! Účast na rybářské výstavě v Praze, která se bude již tradičně konat v PVA EXPO, potvrdily i ty největší osobnosti současné rybařiny. Letošního ročníku se zúčastní 135 vystavovatelů.

Letošní ročník slibuje opravdu nadupaný program. Návštěvníci si tak mohou například vyzkoušet v připravených bazénech nejnovější nástrahy, mohou zhlédnout zajímavý rybářský film v Rybářském kině, anebo si mohou vyzkoušet rybářský simulátor.

„For Fishing se stal vyhledávanou příležitostí pro profesionální rybáře i zájemce z řad laické veřejnosti. Těší nás rostoucí renomé veletrhu, což potvrzuje i například vyšší zájem firem o jejich prezentaci na naší akci. Nebudou tak chybět firmy z Belgie, Španělska, Norska a dalších zemí,“ těší manažera veletrhu Michala Sedláčka.

FOR FISHING 03Z české scény se letos na veletrhu představí takové osobnosti jako Jakub Vágner, Josef Konopásek, David Maixner nebo Michal Simčo. Přijedou ale i hvězdy ze zahraničí v čele s Kryzstofem Charmuszkem, který je mistr světa World Carp Classic 2014. Program ale nabídne i další zajímavé osobnosti jako například Mitche Smithe, jenž je mistrem světa v nahazování do dálky, anebo Dietmara Isaiaschema, který se pyšní titulem mistra světa v přívlači.

Jenže to není všechno. Skutečným bonbonkem bude i účast Rosse Honeyho, který je pořadatelem největšího světového závodu v lovu kaprů World Carp Classic. „Na For Fishingu osobně vyhlásí české reprezentanty v mezinárodní soutěži mladých rybářů do 18 let World Capr Junior, která se letos historicky poprvé uskuteční na území České republiky,“ svěřuje se manažer veletrhu Michal Sedláček.

 

Příjemné zajímavosti

FOR FISHING 02Program veletrhu nabízí i letos zajímavé Rybářské kino. Organizátoři otevřou Rybářské kino všem návštěvníkům veletrhu zdarma. Asi nejzajímavějším filmem bude snímek Stařec a moře, který pojednává o lovu mečouna z kajaku. Kvalitní zpracování filmu dokazuje i řada ocenění, které získal. Na programu budou i filmy Pod hladinou za kapry a amury nebo Jak ulovit 100kg sumce a další.

Další zajímavostí je rybářský simulátor. Na něm si návštěvníci mohou zpestřit nudnější část rybářské sezóny, neboť rybářský simulátor věrně napodobuje chytání a vylovování ryby z vody.

Návštěvníci výstavy se mohou jít podívat do dvou prodejních hal, anebo také do haly, kterou organizátoři vytyčili pouze pro samotnou prezentaci firem.  Na ploše o rozloze 5192 m² se nově představí i firmy Fox International, Zebco Europe nebo Taska.

 

Praktické informace o veletrhu

Termín

  • 12. až 15. února 2015

 

Otevírací doba

  • čtvrtek a pátek: od 10 do 18 hodin
  • sobota: od 9 do 18 hodin
  • neděle: od 9 do 16 hodin

 

Vstupenky

  • Základní cena: 190 korun
  • Zlevněná cena: 150 korun

 

Parkoviště

  • Organizátoři pro návštěvníky připravili 3500 parkovacích míst

Těšíme se na vaši návštěvu!

Rubrika: Rybářská publicistika
Štítky:

Nové články v rubrice

Rybáři bojují proti zákazům bivakování na Nových Mlýnech! Podaří se zrušit vyhlášky?

admin | přečteno: 4828x | 24.03.2021 | 5 komentářů

V posledních sezónách se rybářská veřejnost na některých lokalitách setkala s nepříjemnými …

České svazovky plné ryb: Rybáři nasadili ryby za desítky miliónů korun! Tady je přehled

admin | přečteno: 21453x | 15.03.2021 | 15 komentářů

Jednotlivé územní svazy postupně informovaly o tom, jak v roce 2020 …

„Vrátíte nám peníze za povolenky?“ ptají se naštvaní rybáři! Co na to Český rybářský svaz

admin | přečteno: 41235x | 3.03.2021 | 85 komentářů

Od 1. března vyhlásila česká vláda nouzová opatření, která mimo …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.