DomůZajímavostiVýcvikové obojky Aetertek: Elektronické obojky, které pomohou s výcvikem psa

Výcvikové obojky Aetertek: Elektronické obojky, které pomohou s výcvikem psa

- Reklama -

Moderní výcvikové obojky od firmy Aetertek patří k velice oblíbeným pomůckám profesionálních kynologů při cvičení psů. Firma Aetertek totiž přišla s lehkými a perfektně zpracovanými elektronickými obojky, které usnadní výcvik jakéhokoliv psa. V současnosti se tyto užitečné pomůcky začínají rozšiřovat i mezi běžné pejskaře. A není divu. Elektronické obojky Aetertek totiž mají celou řadu perfektních vlastností.

Jak vlastně elektronické obojky fungují? Princip tkví v tom, že elektronické obojky pracují na bázi elektrostatických výbojů. Ty ale při dodržování pokynů výrobce žádnému psovi neublíží, což potvrzují i kladné závěry Ústřední komise pro ochranu zvířat.

obojekVšichni chovatelé, kteří se snažili vycvičit svého psa, určitě vědí, že bez napomínání nebo lehkých fyzických trestů to prostě nejde. A proto tady jsou elektronické obojky od firmy Aetertek, které s pomocí elektrostatických výbojů výcvik psa jednoznačně ulehčí. Výcvikové obojky mají až 18 stupňů intenzity elektrostatických výbojů, díky čemuž jsou vhodné pro výcvik jak malých, tak i velkých psích plemen.

 

 

Aetertek: Elektronické obojky

Elektronické obojky Aetertek: Hromada skvělých vlastností

pesPoužívání výcvikových obojků Aetertek je naprosto snadné. Každá funkce elektronického obojku je totiž ovládána samostatným tlačítkem. Toto chytré řešení tak usnadňuje ovládání obojku, a také hlavně nedochází k žádné časové prodlevě v případě, kdy je nutná okamžitá reakce. Pochopitelně je ale nezbytné, aby si majitel psa pečlivě přečetl příbalovou informaci. Jen tak má zaručeno, že mu bude obojek při výcviku dobře sloužit.

Protištěkací obojky Aetertek jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů. Tvrzený plast vydrží i náročné používání v podobě vycházek v náročných terénech, anebo pádu z výšky na zem. Elektronické obojky mají obdivuhodný dosah. U těch nejvýkonnějších obojků je až 1 kilometr. Nabíjení obojků po vycházce se psem je velice rychlé. Díky chytře navržené nabíječce lze totiž zároveň nabíjet jak přijímač, tak i vysílač. Celá sestava je plně nabitá do 2 hodin.

 

Protištěkací obojky Aetertek: Příjemné detaily, které jistě oceníte

psiTo, že firma Aetertek vsadila na chytrá řešení, dokazuje i příjemná vlastnost ovládání až 3 psů najednou. Stačí každému psovi nasadit barevně odlišný obojek, a pak nastavit jeho ovládání. Tuto funkci bezpochyby ocení každý milovník psů, který má doma více čtyřnohých mazlíčků.

Protištěkací obojky jsou vybavené i speciálním módem, který chovateli dává možnost zabránit nežádoucímu štěkání jeho psa. Funkce je ale doplňková, jde totiž kdykoliv aktivovat nebo deaktivovat.

výcvikové obojkyDalším příjemným plusem elektronických obojků od firmy Aetertek je jejich voděodolnost. To oceníte při vycházkách s těmi pejsky, kteří se rádi pohybují i ve vodě. Některé modely elektronických obojků jsou dokonce i ponořitelné. S těmito typy tak výcvik psů ve vodě není už žádným problémem.

Elektronické obojky od firmy Aetertek jsou spolehlivým pomocníkem při výcviku jakéhokoliv psa. Pestrou nabídku těchto obojků naleznete na webové adrese obojky-aetertek.cz. Podívejte se na stránky tohoto stylového e-shopu a pořiďte si kvalitního pomocníka pro účinný výcvik vašeho psa.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -