DomůAkční nabídkaMasakr! Bivak + lehátko za super nízkou cenu! Špičková kvalita z Německa, do...

Masakr! Bivak + lehátko za super nízkou cenu! Špičková kvalita z Německa, do které se zamilujete

- Reklama -

Konečně jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu HIKI.cz se objevily perfektní campingové sety, které rovnou obsahují jak kvalitní bivak, tak extra pohodlné lehátko. Ale bacha! Tentokrát se v nabídce objevil i zcela nový akční set bivak + lehátko, který obsahuje špičkové produkty od věhlasných německých firem. Rybář tak za super nízkou cenu dostane perfektní kvalitu, kterou jsou německé firmy vyhlášené. Pojďme se na tento set podívat blíže…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

Rychlá doprava: Zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Akční set bivak + lehátko SINGLE SET 1

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Velmi oblíbený set pro rybáře, který je dostupný za super nízkou cenu! Rybáři kromě velmi výhodné ceny na tomto setu oceňují to, že si najednou obstarají jak kvalitní bivak pro rybáře, tak suprově pohodlné lehátko. Takže rybář tak „zabije dvě mouchy jednou ranou“. Super! Zároveň je také důležité dodat, že tento set většinou vychází výhodněji, než kdybyste si jednotlivé položky kupovali samostatně. Na to myslete! Co akční set obsahuje?

Začněme bivakem: Bivak pro rybáře MAD One Man Dome je opravdu skvělý přístřeškem jak na krátké, tak i dlouhodobé vycházky. Bivak má rozměry 260 x 205 x 135 centimetrů, takže pod střechu se pohodlně vejde jak rybářské lehátko, tak i nutná taškovina, kterou je nutné mít po ruce. Luxusní! Na bivaku milujeme i jeho kvalitní povrch, který má 10 000 mm vodního sloupce, takže vydrží i hodně silný liják u vody. Povrch bivaku je vyroben z odolného materiálu 210D, který je odolný jak proti vodě, tak i proti protržení. Super!

Obrovskou předností tohoto bivaku pro rybáře MAD One Man Dome je i jeho jednoduchá konstrukce. Díky jednoduchosti toto rybářské obydlí u vody postavíte a zase sbalíte během několika málo okamžiků. I proto je tento bivak velmi vhodný i na krátkodobé vycházky, kdy rybář potřebuje mít postavený tábor co nejrychleji. Přepravní rozměry bivaku jsou pouhých 114 x 20 x 20 centimetrů a hmotnost je jen 6,6 kilogramů, takže se velmi snadno dopravuje k vodě i na těžkém terénu. Perfektní!

Tento set pak ještě obsahuje lehátko Behr Lounger Trendex Exquisit, které nabízí obrovskou nosnost až 200 kilo. Díky tomu tak na lehátku může ležet i hodně urostlý rybář. Rozměry lehátka jsou pohodlných 205 x 75 centimetrů, což je dostatečná plocha pro pohodlný spánek u vody.

Rybářské lehátko Behr Lounger Trendex Exquisit má 6nohou konstrukci, kdy nohy jsou výsuvné a mají široké patky proti zaboření do bahna. Díky tomu tak bude rybář ležet v maximálním pohodlí i na kluzkém nebo mokrém terénu. Lehátko má opravdu bytelnou konstrukci z ocelových trubek o průměru 25/22 mm, takže nikde nehrozí nějaké poškození. Opěradlo lehátka je pochopitelně nastavitelné, takže rybář si může zvolit tu nejpohodlnější pozici. Luxus!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

Ilustrační foto: HIKI.czleha

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -