DomůAkční nabídkaVIDEO: Jednoduchý fígl, jak hodit krmnou kouli šrotu 100 metrů daleko! Krmení...

VIDEO: Jednoduchý fígl, jak hodit krmnou kouli šrotu 100 metrů daleko! Krmení se nerozpadne!

- Reklama -

Sypké krmné směsi patří k oblíbeným návnadám pro rychlé nastartování krmného místa. Prostě, ve světě rybařiny není moc rybích dobrot, které by měly tak rychlý účinek. A v momentě, kdy rybář nějaké sypké krmení pořádně prolije boosterem, pak je účinek téměř okamžitý! Ale jak dostat takto sypkou krmnou směs do velké vzdálenosti? Přece jen, s klasickým krmítkem spolu s návazcem nejde hodit zase až tak daleko. Existuje jeden fígl! Speciální kulová raketa pro krmení s krmnými koulemi. S touto pomůckou naházíte na lovné místo spoustu krmných koulí během krátké chviličky. Pojďme se na tuhle vychytávku podívat blíže…

Tu situaci zná každý rybář: Na protějším břehu v 100 metrové dálce je krásně zarostlý břeh. Ryby zde sice jsou, ale chtělo by je nějak rychle upozornit na přítomnost naší nástrahy. Pro co nejrychlejší záběry je nejvhodnější klasická krmná směs prolitá nějakým boosterem. To prostě zaručeně funguje! Jenže! Jak tohle sypké krmení dostat ve větším množství rychle na dané místo?

Odpověď je jednoduchá: Kulová raketa pro krmné koule! Jedná se o výbornou pomůcku, která se velmi snadno používá. Díky této kulové raketě je rybář schopen dostat velké množství sypkého krmení na lovné místo během chviličky. Takže člověk si lovné místo velmi rychle rozkrmí, a než napíchne nástrahu na háček nebo pod háček, už má na lovném místě ryby. Tohle je prostě super!

 

Kulová raketa Crash Ball

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Geniální kulová raketa Crash Ball je určena pro bleskurychlé dopravování krmných směsí na lovné místo. Použití je naprosto jednoduché: Prostě si udělejte několik krmných koulí a ty následně vkládejte do této kulové rakety. Raketa je vybavena magnetickým systémem, který dovoluje velmi rychlé plnění a zavírání, takže dopravení krmení na lovné místo je opravdu rychlé.

Obrovskou výhodou této kulové krmné rakety je to, že je utěsněná. To znamená, že do ní můžete vkládat i velmi řídké krmné koule, které jsou nacucané boosterem. Tohle se hodí zejména v letních měsících, kdy je zapotřebí dělat velmi řídké krmení, které se déle drží u hladiny a ve sloupci. Do této kulové rakety na krmné koule můžete dávat i takové krmení, které by vám na krmítku nevydrželo a rozpadlo se.

VIDEO: Jak používat kulovou raketu na krmné koule u vody? 

Velkou výhodou je také to, že do krmných koulí můžete přidávat i více hrubých částic. Díky tomu, že raketa je při letu uzavřená, tak se koule při letu nerozpadne, což v případě klasického krmítka prostě hrozí. Takže tímto způsobem velice snadno dostanete nacucanou krmnou směs boosterem spolu s kukuřicí nebo tygřím ořechem přesně tam, kam potřebujete! Tohle je fakt super!

Díky perfektnímu tvaru tato raketa na krmné koule Crash Ball létá opravdu daleko – až do vzdálenosti 100 metrů. Tudíž tak bezpečně dostanete sypké krmení ze břehu i tam, kde byste to s běžným krmítkem nedokázali – protože krmení se při prudším švihu často rozpadne. Raketa je vyvinuta tak, aby se při letu vzduchem, anebo při dopadu o hladinu nezamotala. Tohle je fakt vymyšlené do nejmenšího detailu!

Tato kulová raketa na krmné koule je prostě perfektní pro ty rybáře, kteří potřebují co nejrychleji rozkrmit lovné místo. Použití je velmi vhodné například i při několika hodinových vycházkách, kdy prostě není na rybaření tolik času. Pokud mezi tyto rybáře patříte, pak se na tuhle kulovou raketu rozhodně podívejte…

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -