DomůAkční nabídkaMasakr! Špičkový naviják DAIWA na candáty za luxusní cenu! Sleva až 800...

Masakr! Špičkový naviják DAIWA na candáty za luxusní cenu! Sleva až 800 korun!

- Reklama -

Sezóna dravců je v plném proudu! A proto není divu, že rybáři právě nyní shání nějaký spolehlivý naviják na candáty. Když se řekne spolehlivý naviják, pak většina rybářů bude souhlasit, že určitě nějaký takový nalezneme v nabídce společnosti DAIWA. Právě tyto navijáky od této společnosti patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Mnoho rybářů si myslí, že navijáky na dravce od firmy DAIWA jsou cenově nedostupné. Ale to je chyba! Víme o modelu, který nabízí TOP vlastnosti, přitom jeho cena je více než rozumná…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

NOVINKA: Nově zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Naviják DAIWA Prorex X LT

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je geniální naviják od firmy DAIWA, který nabízí skvělé vlastnosti za hodně rozumné peníze. A těmi penězi začněme: Na e-shopu HIKI.cz je tento naviják až o 800 korun levnější než v jiných rybářských obchodech. Takže pokud si koupíte 2 navijáky na candáty, úspora je opravdu citelná. Nakupujte chytře!

Navijáky Prorex X LT jsou pro lov dravců opravdu vynikající. Ano, původně tento model navijáku je určen na přívlač, ovšem my jej v té nejvyšší velikosti velice rádi používáme i na chytání na rybičku. Proč? Protože navijáky DAIWA Prorex X LT jsou velice spolehlivé stroje. Zaprvé: Naviják DAIWA Prorex X LT nabízí opravdu skvělou brzdu (brzdný systém ATD). Ta reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže zdolávání i velkého dravce jde jako po másle. Super!

Naviják má odlehčenou konstrukci (označení LT), což se hodí těm rybářům, kteří chytají na přívlač, a kteří drží prut s navijákem několik hodin v ruce. Ale nízká váha je samozřejmě velice pohodlná i při zdolávání dravce na rybičku – s navijákem se díky tomu velice dobře manipuluje. Velkou výhodou je samozřejmě pravidelný a precizní chod, který ukládá jakýkoliv navazovací materiál bez nejmenší chybičky. Luxus!

Naviják Prorex X LT je dodáván v několika velikostech. Velikosti 2500 a 3000-CXH jsou vynikající právě pro lov na přívlač. Tyto navijáky jsou krásně lehké, přitom mají skvělý chod a brzdu. Velikost 4000 pak doporučujeme i pro chytání dravců na rybičku. Naviják kromě všech zmíněných předností nabízí i dostatečnou kapacitu cívky (150 metrů 0,28 mm). Tohle je ideální jak pro lov na rybičku na feeder, anebo klasickou položenou, ale také na lov na rybičku na splávek. Prostě super!

A hlavně! Nezapomeňte na to, že tento skvělý naviják můžete získat za suprovou cenu. Na rybářských e-shopech tento naviják stojí skoro 2500 korun, ovšem na HIKI.cz jej můžete sehnat podstatně levněji. A pořádně tak ušetřit! Nakupujte chytře! Obstarejte si tyto krásné stroje na dravce za super nízkou cenu…

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -