skingbranding-banner

Masová „bomba“: Nadupané boilies z patentek a lososa jen za 59 korun za kilo! Geniální nástraha na kapry!


Máme tady jaro! Konečně je tady to kouzelné období, kdy zase začíná u vody všechno probouzet, navíc příroda začíná „malovat“ (nejen) zelenou barvou po krajině. A hlavně! Zase berou ryby! Po tuhých mrazech přichází příjemné vysvobození v podobě vyšších teplot, které jsou ale jasným signálem, že je třeba se pořádně “nacpat”. Proto aktivita kaprů roste. A toho je zapotřebí využít! Rybáři teď musí kaprům nabídnout výživnou potravu, která je zaujme. Není nic lepšího, než jim dát masovou návnadu, kterou žádný kapr neodmítne. Máme pro vás tip na nadupané boilies z patentek a lososa, které je neuvěřitelně levné…

Patentky. Drobní bezobratlí živočichové, kteří jsou základem rybího jídelníčku. Právě patentky patří k TOP návnadám i na kapry, neboť se jedná o „masovou“ a tedy nutričně bohatou potravu. Kapři patentky s velkou chutí sbírají, neboť “vědí”, že právě tato potrava nabízí vysokou výživovou hodnotu, která doplní tolik potřebné zásoby tuku. Proto kapři na patentky tak dobře reagují. A když kapři na patentky tak dobře reagují, je dobré je mít v návnadě.

Při jarních vycházkách je tedy namístě používat takovou návnadu, která patentky obsahuje. Taková návnada totiž má velmi specifickou masovou vůni, která láká kapry na lovné místo. Ano, patentky samy o sobě jsou cenově nákladnější, ovšem my máme pro vás tip na super krmné boilies, které je dostupné za skutečně nízkou cenu!

 

Boilies KAPRPRO PATENTKA A LOSOS

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Slovenští rybáři mohou objednávat na KAPRPRO.sk

Výborné boilies! Tyto kuličky obsahují jak suroviny z patentek, tak i z lososa, které patří k TOP přísadám, které dávají nástrahám jedinečné vlastnosti. Přesto, i tak toto boilies stojí jen od 59 korun za kilo! Tohle je super cena! Rybář díky nízkým nákladům může pořídit více boilies, a spustit nefalšovanou podzimní krmnou „kampaň“. Super!

Do tohoto boilies se prostě zamilujete! Kuličky obsahují přísady z patentek a lososa, které mají velice specifické vlastnosti. Díky tomu, že se jedná o masové přísady, mají tyto kuličky vyšší nutriční hodnotu. Kapři jednoduše vycítí, že se jedná o výživnou potravu, která jim dodá toliko potřebnou energii. Kapři tak toto krmné boilies s příchutí patentky a lososa spolehlivě přijímají. Super!

Velmi zajímavé je i zbarvení těchto kuliček. Jedná se o načervenalé boilies, které je pro krmení při jarních vycházkách ideální. Nezapomínejte na to, že na jaře jsou dna našich revírů tmavá a šedivá. Takže červené kuličky jdou krásně vidět. Je známo, že kapři moc dobře vidí kontrastní věci – tedy výrazné předměty na tmavém podkladu. Proto je toto zbarvení velké plus!

Pokud se chystáte na první jarní výpravu, doporučujeme vám pořídit si toto suprové boilies za senzačně nízkou cenu! Krmné boilies KAPRPRO při lovu kaprů perfektně funguje, přitom stojí výrazně méně než krmné boilies od jiných výrobců!

Výrobek je dostupný na e-shopu KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

 

Krmné pelety KAPRPRO od 45 korun za kilo

Pokud máte při lovu kaprů raději pelety, pak se podívejte na bohatou nabídku od firmy KAPRPRO. Právě tyto pelety jsou dostupné za fakt luxusní peníze, přitom jejich kvalita je TOP! Můžete si vybrat hned z několika příchutí – k těm nejpopulárnějším patří pelety s příchutí halibut/česnek. Tyto pelety mají poctivý masový základ a ostrý česnekový „ocas“. Tohle funguje!

Na levné pelety KAPRPRO se podívejte ZDE

Ilustrační foto: KAPRPRO

Nové články v rubrice

Brutální sleva! Gigantický bivak s délkou přes 3 metry a výškou 190 centimetrů! Geniální na těžké výpravy

admin | přečteno: 241x | 29.09.2020 | Žádné komentáře

Bivak pro rybáře je základem pro pohodlný pobyt u vody. …

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

admin | přečteno: 1833x | 23.09.2020 | Žádné komentáře

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář …

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ: Nadupané kaprové děličky za méně jak 1000 korun! Kvalita za super cenu

admin | přečteno: 3957x | 21.09.2020 | Žádné komentáře

Už jsou zase skladem! Na rybářském e-shopu PARYS jsou zase …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.