Domů Akční nabídka Masové krmení na podzimní kapry: TOP suroviny, které vydávají velmi silný masový...

Masové krmení na podzimní kapry: TOP suroviny, které vydávají velmi silný masový odér!

- Reklama -

Podzimní část sezóny bývá ve znamení těch největších kaprů. A není se čemu divit! Po letním „lenošení“ se kapři musí připravit na nehostinné chvíle, které se pomalu blíží. Voda se začne velmi rychle ochlazovat, takže bude nutné si „nahrabat“ dostatečné zásoby na zimu. Kapři proto začnou při prvních jarních chladných ránech sbírat cokoliv, co jim dodá tolik potřebné zásoby tuku. Nejlépe k tomuhle účelu poslouží nutričně bohatá potrava, která má živočišný základ. Právě u téhle potravy kapři moc dobře „ví“, že právě tohle jim pomůže „nabrat“ na hmotnosti. A toho by měli využít i sami rybáři…

Současný trh nabízí nepřeberné množství masových nástrah, které obsahují nejrůznější moučky. Ovšem s vývojem rybářského trhu se mezi rybáře čím dál častěji dostává i „čerstvé maso“. Častokrát jde přímo o přirozenou masovou potravu kaprů, kterou sbírají odjakživa. A tohle je prostě bomba! Přece, je nejlepším řešením kaprům nabídnout něco, co sami od sebe sbírají, aby do sebe narvali životně důležité živiny. Pojďme se na některé takové suroviny blíže podívat…

 

Patentkový komplex

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Patentky patří k nejoblíbenější přirozené potravě kaprů. Tito drobní bezobratlí živočichové jsou v našich vodách přirozeně zastoupeni, takže kapři jsou na ně zvyklí odjakživa. Navíc! Kapři mají v sobě od malinkatého plůdku v sobě „zakódované“, že právě patentky patří k tomu nejvýživnějšímu ve vodní říši. A proto nenechají tuhle dobrotu jen tak ležet!

Proto je tento patentkový komplex skvělým řešením pro přípravu TOP krmení na podzimní kapry. Komplex totiž obsahuje samotné patentky, které vysílají ve vodním prostředí silný potravní signál. Takže v momentě, kdy kapr na takové krmné místo plného „čerstvého masa“ narazí, rozhodně neodolá. Tohle je fakt bomba!

Patentkový komplex navíc obsahuje i hemoglobin (protein obsažený v červených krvinkách). Díky tomu tak toto krmení ve vodě dělá ještě silnější pachovou stopu, která dokáže kapry zlákat i z velké vzdálenosti. Díky patentkovému komplexu je rybář shopen velmi dobře napodobit „patentková pole“, která kapři s velkým zájmem hledají. A zejména právě na podzim, kdy potřebují do sebe narvat co nejvíce nutričně bohaté potravy…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Surový krill

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Další špičková surovina „z masa“, která ve vodním prostředí vytváří neuvěřitelnou směsici koncentrovaných pachů. Co je to vlastně krill? Jedná se o bezobratlé živočichy, kteří v obrovském množství žijí ve vodách oceánů. Na těchto drobných živočiších je postavena celá živočišná říše, jsou na nich závislé například i velryby. Krill se v oceánech loví a používá se i pro výrobu krmení pro sladkovodní ryby.

Krill je často zpracován do podoby mouček. Ovšem teď mohou rybáři získat přímo surový krill, který nepřišel o žádné nutričně bohaté látky, které z něj dělají ve „světě krmení“ takovou bombu. Ne! Rybář dostane v balení prostě „kus masa“, který může použít do krmení. Tohle je prostě bomba! Díky tomu tak krmení bude ve vodním prostředí vydávat koncentrovaný potravní signál, na který kapři okamžitě zareagují. Luxus!

Surový krill lze použít buďto samostatně, anebo jej rybář může přidávat do ostatního krmení. Rybáři surový krill velmi rádi míchají například do PVA mixů. Velmi oblíbenou taktikou je i surovým krillem „zasypat“ nakrájené boilies nebo pelety, a nechat vše pořádně odležet. Díky tomu se nutričně bohaté látky dostanou i do kuliček nebo pelet, takže ty tak budou vydávat silnou vůni podstatně delší dobu.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -