DomůAkční nabídkaMATRIX: Nová značka pro milovníky feederu a plavané!

MATRIX: Nová značka pro milovníky feederu a plavané!

- Reklama -

Na česko-slovenském rybářském trhu se objevila nová značka – MATRIX. Anglická firma MATRIX se specializuje především na feeder, ale také na plavanou. Milovníci jemné rybařiny tak mají možnost si vybírat nejrůznější rybářské potřeby od kvalitního výrobce. Společnost MATRIX z Anglie nabízí opravdu bohatý sortiment kvalitních produktů! Podívejte se, co firma MATRIX nabízí!

Těch věcí je opravdu obrovské množství. Proto jsme se rozhodli, že vám ukážeme ty produkty, které nás nejvíce zaujaly. Jde především o perfektní bižuterii a nejrůznější drobnosti, které jsou špičkově zpracované. Další bombou jsou vlasce MATRIX! Tato vlákna patří k naprosto nejlepším navazovacím materiálům na feeder nebo plavanou. Tohle říkáme s čistým svědomím, neboť jsme tato vlákna už drželi v ruce. A v neposlední řadě se také podíváme na navijáky MATRIX. Ty nás svým nádherně jednoduchým designem skutečně lákají k hříchu…

Než se pustíme do samotného představování zajímavých produktů, tak se ještě zmíníme o katalozích a suprově zpracovaných příručkách firmy MATRIX. Zajímavé materiály (některé jsou i v češtině) si můžete stáhnout na adrese: http://www.fishmatrix.co.uk/products/brochures/

 

Bižuterie MATRIX

matrix-latex-bandsNemůžeme se tolik rozepisovat, protože bychom při popisování bižuterie z dílny anglické společnosti MATRIX zaplnili několik stran. Rozhodně se ale zmíníme o tom, že firma MATRIX nabízí kompletní bižuterii na feeder nebo plavanou. Na jejich webových stránkách si můžete prohlédnout celou řadu kvalitních krmítek, nejrůznějších závěsek, převleků a dalších drobností. Firma MATRIX nabízí celou řadu zajímavých věcí, které si milovníci jemného rybolovu zamilují!

matrix-boilie-spikesO čem se rozhodně musíme zmínit? Jednoznačně o háčcích MATRIX! Jde o parádní produkty, které jsou vyrobené z těch nejmodernějších materiálů. Háčky MATRIX nás zaujaly především kvůli dvěma věcem. Zaprvé. Háčky MATRIX mají klasické tvarování – žádné vychylování, žádné orlí drápky. Ne, prostě jednoduchá, ale nejúčinnější, klasika! A zadruhé. Firma MATRIX přichází i s celou řadou inovací. K té nejvýraznější patří například MATRIX Boilie Spikes. Jedná se o speciální háčky, které mají na sobě připevněný miniaturní vrut. Právě za tento vrut se připevňuje nástraha na ryby. Perfektní nápad! Hodně se nám líbí!

 

Vlasce MATRIX

vlasec-matrixVlasec MATRIX Carpmaster Sinking Mono. Tohle je název navazovacího materiálu od anglické společnosti MATRIX. Toto vlákno je vyvinuto tak, aby splňovalo veškeré potřeby rybářů, kteří s oblibou chytají ryby na feeder a plavanou. Vlasec má perfektní pevnost v uzlu, nenápadné zbarvení a výbornou nosnost.

Vlasec MATRIX Carpmaster Sinking Mono je k dostání v několika průměrech – od 0,18 do 0,28 mm. Hodí se tak zejména jako kmenový vlasec pro chytání nejrůznějších druhů ryb. Silnější průměry vlasce MATRIX vydrží i nápor větších a agresivnějších ryb. Vlasec MATRIX Carpmaster Sinking Mono je velice zajímavou novinkou pro vyznavače feederu a plavané.

 

Navijáky MATRIX

navijak-matrixFirma MATRIX má ve své nabídce i nadupané navijáky pro lov na feeder nebo plavanou. Jde o modely Aquos Reel a Super Feeder 5500. Oba navijáky vypadají naprosto fantasticky. Jejich design je střídmý, jednoduchý, ale přitom velice atraktivní. Oba navijáky mají velmi nízkou hmotnost a perfektní chod. Pokud vás navijáky od firmy MATRIX zaujaly, rozhodně vám doporučujeme se na ně podívat na oficiálních stránkách výrobce.

 

Užitečně odkazy:

Oficiální stránky firmy MATRIX

YouTube Channel MATRIX

Facebook MATRIX

 

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -