Domů Akční nabídka Podzimní lov kaprů: Vsaďte na osvědčené masové nástrahy! Zaručeně fungují!

Podzimní lov kaprů: Vsaďte na osvědčené masové nástrahy! Zaručeně fungují!

- Reklama -

Všimli jste si toho? I když sluníčko ještě docela dost svítí, jeho paprsky jsou čím dál slabší. Chladné období je tady! Nebude to dlouho trvat, a změna počasí bude mít vliv i na naše revíry. Voda bude studenější a čistší. Zdálo by se, že lov kaprů je tak u konce. Jenže chyba lávky! Právě toto období je pro lov ryb jedním z nejlepších! Proč? Ryby se teď budou intenzivně připravovat na příchod zimy, takže budou aktivně sbírat potravu. Takže pokud nastražíme tu správnou nástrahu, úspěch se dostaví!

Není to žádný revoluční objev, když řekneme, že právě v podzimní části sezóny na kaprovité ryby nejlépe fungují masové nástrahy. Tato logika je jednoduchá! Ovoce rostoucí na stromech poblíž břehů je dávno pryč. Navíc, na tyto pochutiny si ryby musí tak jako tak nechat zajít chuť. Teď je důležité sbírat takovou potravu, která je hodně výživná. Jen ta totiž zaručuje to, že ryba nabere dostatek živin na ještě krušnější období – zimu. A proto ryby teď intenzivněji hledají živočišnou potravu.

kapr-lysec

Tajemství úspěchu masových nástrah tkví také v jejich pachu. Je třeba si totiž říci, že ryby se při hledání potravy řídí i svým čichem. A právě masové nástrahy vydávají takových pach, který je pro ryby velice intenzivní. To znamená, že masovou nástrahu cítí mnohem lépe, než samotní lidé. Tento fakt je velice důležitým argumentem na to, proč jsou masové nástrahy mezi rybami tak oblíbené.

Věříme, že podzimní část sezóny bude letos opravdu nadupaná. Vzhledem k tropickým letním teplotám, nízkému průtoku a špatnému stavu vody se dá usoudit, že ryby zatím moc potravy nenasbíraly. Podzim tak bude jediným možným obdobím, jak se připravit na přicházející zimu. Ryby tak budou určitě brát. Abyste byli u vody úspěšní i vy, tak vám přinášíme hned několik tipů na zaručeně fungující nástrahy, na které to bude na podzim jezdit!

 

Měkčené peletky SOFT PELLETS

(cena: 59 korun)

mekcene_mikropeletyNemůžeme jinak! Měkčené peletky SOFT PELLETS patří k našim žhavým tipům na podzimní lov kaprů. Tato nástraha je totiž naprosto fantastická. Její složení je nadupané kvalitními živočišnými moučkami z nejrůznějších mořských živočichů. Proto mají měkčené peletky SOFT PELLETS jedinečný pach, který láká ryby. Obrovskou výhodou této nástrahy je její drobný průměr. Nástraha je tak vhodná jak pro lov kaprů na krmítko, tak i pro lov kaprů na feeder. A právě s touto nástrahou můžete na háčku vytvářet hotové „psí kusy“. Měkčené peletky můžete nastražovat samostatně na háček, můžete z nich dělat lákavé řetízky pod háčkem, anebo je kombinovat i s jinými živočišnými nástrahami – třeba s červy.

mikropelety_moucka

O účinnosti této nástrahy nás přesvědčují i pochvalné e-maily od našich zákazníků. Ti na měkčené peletky SOFT PELLETS už nachytali celou řadu rybích druhů, a mezi nimi i kapitální kapry nebo líny. Měkčené peletky jsou k dostání hned v 6 příchutích, na podzim pak nejvíce doporučujeme ČERNOU OLIHEŇ!

 

EXTRA EXTRUDY OBALOVANÉ  

(cena: 44 korun)

kaprpro_extrudyDrobné kuličky jsou při podzimní chytání kaprů TOP! Proto do našich tipů zařazujeme i měkčené EXTRA EXTRUDY. Tyto nástrahy mají drobný kulovitý tvar a měkké složení. Obrovskou výhodou této nástrahy jsou její vrstvy. První vrstva této nástrahy je silně nadipovaná účinnou látkou. Druhá vrstva potom nadipovaný střed chrání, a po vhození do vody se pozvolna rozpadá. Z nástrahy se tak postupně uvolňují drobné částečky (z druhé vrstvy) a intenzivní pach (střed nástrahy).

Obalované EXTRA EXTRUDY patří k našim horkým favoritům pro podzimní výpravy za kapry. Nejvíce pak doporučujeme příchutě krab, halibut a patentka. Intenzivní pach těchto nástrah a jejich výrazné zbarvení vám napomůže k bohatým úlovkům při vašich podzimních výpravách za rybami!

Extrudy

 

Měkčený rohlíkáč (varianta MIKRO)

(cena: 59 korun)

rohlikove-boiliesAno, ano, připouštíme! Představujeme vám další kuličky. Jenže tato nástraha je skutečně geniální. Jedná se o klasické měkčené rohlíkové boilies, které má ale velmi titěrný průměr. Jenže právě toto rohlíkové mikro boilies je doslova nacucané hustým dipem. Proto je tato nástraha jednou z nejlepších variant na háček při lovu podzimních kaprů. Velkou výhodu spatřujeme v tom, že v tomto rohlíkovém boilies není ona otravná šňůrka. Kuličky tak můžete nastražovat buďto přímo na háček, anebo je můžete navlékat na šňůrku pod háčkem. Super!

mekceny-rohlikac

pecivo-na-rybyMěkčený rohlíkáč (varianta MIKRO) je ideální nástrahou na kaprovité ryby při lovu v chladnějších vodách. Nejvíce pak v tomto období doporučujeme používat příchutě kraba a olihně. S touto drobnou nástrahou uděláte u vody hotové terno!

Doporučení: Všechny představené produkty zakoupíte na rybářském e-shopu InFish.cz. Každý zákazník při zakoupení zboží na našem e-shopu dostane i super dárek! Navíc, náš e-shop má nejlevnější dopravu v ČR – už při objednávce nad 700 korun doručíme váš balíček zcela ZDARMA! Těšíme se na vaši návštěvu.

Váš InFish.cz Tým

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -