DomůAkční nabídkaNa český trh vtrhla zajímavá firma z Německa: Nabízí super levné bivaky pro...

Na český trh vtrhla zajímavá firma z Německa: Nabízí super levné bivaky pro rybáře!

- Reklama -

Levné bivaky pro rybáře nebo rybářská lehátka či křesla patří k nejžádanějším produktům na rybářském trhu. Není se čemu divit! Rybáři prostě kolikrát nechtějí investovat závratné částky do rybářského vybavení, takže hledají levnější alternativy. A teď mají možnost získat super levné bivaky pro rybáře nebo lehátka od německé firmy MK Angelsport, která vstoupila na česko-slovenský rybářský trh. Ano! Právě tato společnost nabízí velmi levný camping pro rybáře, který je cenově opravdu dostupný, přitom ale nabízí zajímavé vlastnosti a skvělou kvalitu. Tak jak jsou rybáři u německých společností zvyklí! Pojďme si některé produkty představit blíže…

 

Bivak pro rybáře MK Angelsport 2 Mann Angelzelt Fort Knox Solid

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Gigantický bivak pro rybáře od německé společnosti MK Angelsport, který každého rybáře zaujme především jeho obrovskými rozměry. Tento bivak má rozměry 308 x 291 x 152 centimetrů, takže pod střechou nabízí neuvěřitelné množství místa. Do bivaku se s naprostým přehledem vlezou dvě rybářská lehátka spolu s nutnou batožinou, kterou je zapotřebí mít po ruce. Tohle je fakt super!

Na tomto bivaku pro rybáře od německé firmy máme rádi jeho jednoduchou konstrukci. Ta je vymyšlená tak, aby stavba bivaku trvala jen krátkou chvíli a byla maximálně pohodlná. Přesto! Konstrukce je zhotovena tak, aby vydržela i ty nejsilnější poryvy větru, k čemuž napomáhají například rozpěrné tyče. Tohle je hodně důležité pro maximální stabilitu i v nepříznivých povětrnostních podmínkách.

VIDEO: Co nabízí levný bivak pro rybáře MK Angelsport Angelzelt Fort Knox Solid

Ještě k té odolnosti: Samozřejmě nesmíme zapomenout na TOP plášť, který má 10 000 mm vodního sloupce. Takže i když vás u vody při rybaření přepadne prudká průtrž mračen, budete krásně v suchu a v bezpečí. Tenhle bivak vás prostě ochrání! Na bivaku jsou dvě rozměrná okna v přední části, vzadu je potom další velké okno. Tahle okna napomáhají k přirozené cirkulaci vzduchu pod střechou bivaku, takže uvnitř není nesnesitelné horko nebo nepříjemné vlhko. Palec nahoru!

Pokud si právě pokládáte tu častou otázku, jaký bivak na ryby vybrat, pak se rozhodně podívejte na tento (ale i ostatní modely od MK Angelsport). Jedná se opravdu o perfektní rybářský přístřešek za suprovou cenu, který nabízí obrovský prostor, kvalitní konstrukci, odolný plášť a další vychytávky. Tento bivak nabízí hodně muziky za super nízkou cenu. Super!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské lehátko se spacákem MK Angelsport 8 Bein Bedchair Camo

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Hit rybářského trhu! Rybáře už častokrát nebaví vybírat zvláště rybářské lehátko a potom se ještě starat o výběr rybářského spacáku. Ne! Tohle je zbytečně zdlouhavé! Proto německá společnost MK Angelsport vyslyšela přání rybářů, kterým nabízí rybářské lehátko rovnou se spacákem. A tenhle campingový set se stal okamžitým hitem rybářského trhu. Ono se není čemu divit!

Rybářské lehátko MK Angelsport nabízí stabilní 8 nohou konstrukci, která zaručuje maximální stabilitu, ať si rybář sedne (a lehne) kamkoliv. Super! Samozřejmostí jsou robustní patky proti zaboření, které zabraňují tomu, aby se lehátko bořilo do měkkého terénu. Na tomto lehátku každého rybáře zaujmou především jeho rozměry. Jeho délka je 211 centimetrů a šířka činí 88 čísel. Takže na téhle rybářské posteli se krásně vyspí i hodně urostlý rybář, kterého nebude nikde nic svírat ani tlačit. Bomba!

VIDEO: Jak vypadá rybářské lehátko se spacákem od německé značky MK Angelsport? 

Co se týče spacáku: Ten je dvouvrstvý, což umožňuje jeho různé použití v různých částech sezóny. Ano! Každá vrstva je připevněna s pomocí zipů, takže lze ji odepnout jednotlivě. Super! Rybář se díky tomu například nebude v letním období přespříliš potit, protože jednu vrstvu odepne pryč. Spacák zaručuje tepelný komfort až do -5 stupňů Celsia, takže rybářovi bude teplo i v hodně nehostinných podmínkách. Paráda!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -