DomůNovinkyVIDEO: Monstrózní candát! Rybář dokázal na přívlač přelstít neskutečného dravce

VIDEO: Monstrózní candát! Rybář dokázal na přívlač přelstít neskutečného dravce

- Reklama -

Candáti odjakživa patřili k nejvíce populárním rybám. A to nejen v České republice nebo na Slovensku, ale také v zahraničí. Candáti díky svému „stylu chování“ prostě budí neskutečný zájem ze strany rybářů. A zejména pak ti velcí dravci! Jednoho takového dokázal ulovit rybář v zahraničí na řece s pomocí přívlače. Tohle je fakt ryba snů! A přitom to vypadá tak jednoduše, že? Po brutálním „kopanci“ dokázal rybář po chvíli dostat na břeh rybu, ze které by se leckomu rozklepala kolena. Mrkněte na fascinující video pro rybáře, ze kterého se tají dech!

Z té atmosféry ve videu doslova mrazí! Rybář stojí na břehu řeky, kolem které je nádherné ticho. Tohle je na zimním rybaření nejkrásnější! V říčním korytě se „sune“ obrovské množství zkalené vody, která se nejrůzněji víří. Kdoví, co se v těchto temných proudech skrývá. Je třeba to zjistit! V okolí je zajímavě kamenitý břeh, tohle se dravcům líbí. Rybář proto na prut připíná umělou nástrahu, kterou posílá do vody. A začne pracovat s prutem.

Bum! Do prutu rázem přichází neuvěřitelná „bomba“. Přívlačová udice se ohne jako gymnastka při cvičení. Tohle bude slušná ryba! Rybář musí dávat pozor, aby se ryba nedostala k nějaké překážce na dně. Brzda navijáku prokluzuje, někdy jde slyšet jen zapištění brzy z navijáku. Tohle je další indicie k tomu, že tohle bude zatraceně pěkná ryba!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levný naviják na kapry SHIMANO Aerlex za pár korun! 

Už to vypadá, že je dravec u břehu! Co to bude? Rybář stále pumpuje s udicí a snaží se dostat rybu do blízkosti břehu. Rychle připravit podběrák! Úplně jde slyšet, jak se rybářovi zrychluje dech. Tohle musí být neskutečný adrenalin! Wau! Na hladině se pod rybářovýma nohama zjeví stříbrné tělo obrovského candáta. Tohle není možné! Taková ryba? Nádhera!

VIDEO: Jak chytit velkého candáta na přívlač? Podívejte se na luxusní rybářské video!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

8 KOMENTÁŘE

  1. Co je na tom za monstrózní. 88cm co říkal a ještě ho špatně měřil. Real 84 cm max. Takových jsem letos na Labi viděl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -