DomůAkční nabídkaNadupané kaprové děličky za fantasticky nízkou cenu! A jeden prut dostanete ZDARMA!

Nadupané kaprové děličky za fantasticky nízkou cenu! A jeden prut dostanete ZDARMA!

- Reklama -

Anglická společnost Wychwood patří k TOP producentům rybářského vybavení, zejména pak pro lov kaprů. Není proto divu, že si tyhle produkty zamilovali i čeští a slovenští rybáři, kteří si potrpí na kvalitu, ale za rozumnou cenu. Nyní tato anglická firma představila nové pruty Wychwood Riot, které si můžete obstarat ve fantastické akci! Jeden prut totiž dostanete zcela ZDARMA! Akce běží na e-shopu PARYS! Nenechte si ujít tuhle báječnou nabídku na extrémně výhodný nákup!

Více jak 25 let existence na trhu. Ohromná spousta zkušeností, které stojí za výrobou perfektních kaprových prutů. Takhle by se v krátkosti dala představit dnes už legendární společnost Wychwood z Ostrovů. Jedná se o spolehlivého producenta, který zaručuje TOP kvalitu za fakt rozumné peníze. Důkazem jsou nové pruty Wychwood Riot, které jsou k dostání za fantasticky nízké ceny! Pojďme si je blíže představit…

 

Kaprové děličky Wychwood Riot

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle jsou ty fantastické „klacky“ na kapry! Hned na první pohled vás jistojistě zaujme nenápadný, ale elegantní design. Černý blank s „jemnými“ doplňky vypadá naprosto suprově. Zejména pak model prutů Wychwood Riot s korkovou rukojetí je neuvěřitelně „sexy“! Tahle řada prutů se dodává ve dvou modelech – s korkovou rukojetí nebo s rukojetí z EVA materiálu. Záleží jen na požadavcích rybáře, který model mu bude více „sedět“ v ruce.

Co se týče provedení těchto prutů, tak tyto udice jsou vyráběny ve třech délkách (3,66m ve dvou gramážích, 3m, 2,7m) a ve třech gramážích (3,25lb, 3lb, 2,75 lb). Každé provedení této udice tak nabízí jedinečné vlastnosti. Delší a tužší pruty Wychwood Riot jsou vhodné pro „klasickou“ kaprařinu. Tyto modely jsou dostatečně tuhé pro daleké nahazování, přitom jsou neuvěřitelně jemné, takže rybář cítí každý výpad zdolávané ryby.

Kratší provedení těchto udic je pak vhodné pro chytání v blízkosti břehu, anebo například na mlaskačku. My osobně tyto krátké udice milujeme především na řeky! Udice jsou dostačující pro nahazování do požadovaných míst, a při záběru je s nimi zdolávání jakéhokoliv kapra obrovským požitkem. Zejména provedení prutu Wychwood Riot v délce 3 metrů a gramáži 3lb je naprosto TOP!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nezapomeňte, že při koupi 2 prutů dostanete třetí prut stejné modelové řady zcela ZDARMA! Tohle je extra výhodná nabídka! Jeden prut vás tak „vyjde“ podstatně levněji! Upozorňujeme, že jde o zaváděcí akci, která je časové omezena!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -