Domů Akční nabídka Nadupaný kaprový naviják TICA za super nízké peníze! Spolehlivost na prvním místě!

Nadupaný kaprový naviják TICA za super nízké peníze! Spolehlivost na prvním místě!

- Reklama -

Kaprové navijáky TICA patří k velmi populárním strojům nejen na česko-slovenském trhu. Tyto navijáky na kapry si rybáři oblíbili zejména proto, že šlapou jako „švýcarské hodiny“. Zejména pak navijáky TICA Scepter jsou svou spolehlivostí věhlasné. Přitom jejich cena je více než rozumná! A právě proto na tyhle kaprové navijáky nedá spousta českých a slovenských rybářů dopustit. Protože ví, že za super nízkou cenu dostanou naviják, za který by u jiné značky zaplatili mnohonásobně více. Pojďme se na jeden naviják TICA Scepter podívat blíže…

 

Naviják na kapry TICA Scepter GE 6000

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Perfektní kaprový naviják od značky TICA, který zaujme okamžitě svým vzhledem. Tento kaprový naviják má nádherně stříbrné zbarvení, které vypadá na drtivé většině kaprových děliček naprosto neodolatelně! Navijáku dominuje krásně prostorná cívka, na kterou se vleze až 310 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm. I proto je tento naviják na kapry vhodný i na rozlehlé revíry, na kterých rybář potřebuje daleko vyvážet…

U kaprových navijáků TICA si každý rybář rychle zvykne na dokonalý chod. Ten je dán například i počítačově vyváženým rotorem, který je uzpůsobený k minimalizaci vibrací. Chod navijáku je opravdu neuvěřitelně hladký a tichý. Perfektní! Na navijáku TICA Scepter GE 6000 nalezneme šnekový systém hřídele. A právě dokonalý chod výrazně přispívá k tomu, že naviják precizně navíjí jakýkoliv navazovací materiál bez obloučků nebo nepříjemných nepřesností.

K minimalizaci těchto negativních prvků (obloučky, nepravidelnosti), které výrazně vadí při nahazování nebo vyvážení, přispívá i antizkrutová rolnička, ve které je umístěno miniaturní kuličkové ložisko. Právě tenhle prvek výrazně napomáhá k tomu, že navazovací materiál je na cívku navijáku pokládán naprosto precizně. Naviják na kapry TICA Scepter GE 6000 má křížový systém navíjení. Převodový poměr činí 4,1:1. Naviják má 85 mm dlouhé rameno kličky, které citelným způsobem napomáhá k maximálně pohodlnému navíjení.

Nesmíme zapomenout na luxusní přední brzdu na tomto navijáku. Brzda je opravdu velmi citlivá a okamžitě reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Tohle každý ocení při zdolávání velkých a divokých kaprů. Protože právě kvalitní brzda dovoluje okamžitou reakci na silný výpad ryby. Brzda se díky rozměrnému ovladači na cívce skvěle ovládá, a to i v tom případě kdy má rybář mokré ruce. Luxus!

Pokud hledáte kvalitní naviják na kapry, na který se můžete spolehnout i v těch nejtěžších podmínkách a na nejtěžších lokalitách, pak se rozhodně podívejte na naviják TICA Scepter 6000 GE. Tento naviják nabízí dokonalý chod, perfektní brzdu, špičkové navíjení jakýchkoliv navazovacích materiálů nebo zajímavou kapacitu cívky. A to vše za super peníze! Nezapomínejte na to, že u jiých výrobců byste za podobný stroj zaplatili mnohonásobně více.

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

 

Kaprové navijáky TICA nejlevněji na Chyť a pusť

Chtěli byste spíše jiný kaprový naviják TICA, na který se můžete vždycky spolehnout? Chcete třeba jiný typ? Jinak zbarvený naviják? Pak se mrkněte na nabídku na rybářském e-shopu Chyť a pusť, na kterém naleznete velké množství kaprových navijáků TICA za nejnižší ceny na česko-slovenském trhu! Nakupujte výhodně!

NEPŘEHÉDNĚTE: Kaprové navijáky TICA za nejnižší ceny na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -