skingbranding-banner

Nejkrásnější dárek pro rybáře na Vánoce: Zábavná desková hra pro celou rybářskou rodinu!


Na vánočních svátcích má hodně lidí nejraději to, že tráví čas se svými nejbližšími. Vánoční pohodu není nutné ale trávit pouze u pohádek v televizi! Tak jak tedy jinak? Co si třeba užít rodinnou zábavu u rybářské deskové hry, která slibuje fakt pohodové rodinné chvíle? Ano! Jedna taková desková hra pro rybáře je momentálně k dispozici na rybářském e-shopu PARYS. A tohle se stalo okamžitě hitem letošních Vánoc! A není se čemu divit! Rybáři si díky této hře mohou zkrátit zimní čekání na novou sezónu. Tohle je fakt povedená zábava!

 

Desková hra pro rybáře Rybník

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nádherná desková hra pro rybáře Rybník je hitem letošních Vánoc! A není se čemu divit! Tahle hra totiž nabízí celou řadu využití při trávení volných chvil s rodinou. Musíme ale začít zpracováním: Tato hra nabízí nádhernou ruční malbu, díky které má zcela unikátní a velmi povedený design. U této hry platí osvědčené přísloví „zlaté české ručičky“ naprosto přesně, protože výroba téhle „deskovky“ probíhá v České republice.

Jak si tuhle hru zahrát? Každý hráč si vybere barevně rozlišenou figurku. Pak se skupinka hráčů musí rozhodnout, koho zvolí porybným. Tento hráč je pro hru hodně zásadní, protože přiděluje hrací kartičky. Právě tyhle kartičky je před hrou nutné rozdělit na jednotlivé kupky – v deskové hře pro rybáře Rybník se hráči setkají s 10 rybími druhy, takže porybný se ve hře stará o 10 hromádek.

Pak už jenom stačí figurky umístit na políčko START a začít hrát. Na políčkách ve hře se nachází jednotlivé druhy ryb. V momentě, kdy hráč ve hře šlápne třeba na kapra, tak si vezme kartičku s obrázkem kapra. A na druhé straně uvidí číslo, které musí napodruhé hodit, aby rybu ulovil. Pokud hráč hodí číslo 4 a více, pak kapra chytil. Takže porybný hráčovi udělí kartu s rybou…

Naprosto luxusní na téhle hře je to, že hráči nemusí hrát pouze tuhle variantu hry. K výběru jsou další hry – například Sumčí sedma (karetní hra pro 2 až 4 hráče), Rybí války (karetní hra pro 2 až 6 hráčů), anebo třeba klasické pexeso. Těch možností je fakt více! Takže s touto hrou v žádném případě nehrozí nuda!

Není proto divu, že se tato hra stala jedním z nejvíce populárních dárků pro rybáře letošních Vánoc. Rybáři tyto hry mohou hrát za škaredého počasí v zimě, kdy se na ryby moc nechodí. Anebo si tuhle hru mohou vzít například pod bivak k vodě, a hrát ji, když ryby zrovna neberou. Jedno je jisté: Tahle desková hra pro rybáře nezůstane někde v koutě!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské Vánoce nejvýhodněji na PARYS!

Hledáte vhodný dárek pro rybáře na letošní Vánoce? Pak se podívejte na PARYS! Právě na tomhle rybářském e-shopu naleznete přehledné seznamy TOP dárků pro rybáře, které jsou rozdělené například podle ceny. Tady najde inspiraci fakt každý! Jen připomínáme, že letošní vánoční nápor na přepravní společnosti je kvůli koronavirové pandemii výrazně vyšší. Proto si vyberte dárky pro rybáře s dostatečným předstihem, aby dárky došly do Vánoc!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Dárky pro rybáře nejvýhodněji na PARYS! Mrkněte na zaručené tipy!

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

TOTÁLNÍ VÝRPODEJ: Nadupané kaprové navijáky za super nízkou cenu! Obrovská zásoba cívky!

admin | přečteno: 276x | 18.01.2021 | Žádné komentáře

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS leží poslední kusy nadupaných …

Tajný trumf na kapry do ledové vody: Geniální tekutina z Anglie, která pracuje i v mrazivé vodě!

admin | přečteno: 9098x | 16.01.2021 | 2 komentáře

Lov kaprů ve studené vodě není úplně jednoduchou disciplínou. Důvod …

Rybářské firmy zešílely? TOP navijáky na kapry, které by mohly stát půl výplaty, ale nestojí

admin | přečteno: 3325x | 14.01.2021 | Žádné komentáře

Některé navijáky na kapry budí zvláštní emoce! Co tím myslíme? …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.