Domů Akční nabídka Nejkrásnější dárek pro rybáře na Vánoce: Zábavná desková hra pro celou rybářskou...

Nejkrásnější dárek pro rybáře na Vánoce: Zábavná desková hra pro celou rybářskou rodinu!

- Reklama -

Na vánočních svátcích má hodně lidí nejraději to, že tráví čas se svými nejbližšími. Vánoční pohodu není nutné ale trávit pouze u pohádek v televizi! Tak jak tedy jinak? Co si třeba užít rodinnou zábavu u rybářské deskové hry, která slibuje fakt pohodové rodinné chvíle? Ano! Jedna taková desková hra pro rybáře je momentálně k dispozici na rybářském e-shopu PARYS. A tohle se stalo okamžitě hitem letošních Vánoc! A není se čemu divit! Rybáři si díky této hře mohou zkrátit zimní čekání na novou sezónu. Tohle je fakt povedená zábava!

 

Desková hra pro rybáře Rybník

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Nádherná desková hra pro rybáře Rybník je hitem letošních Vánoc! A není se čemu divit! Tahle hra totiž nabízí celou řadu využití při trávení volných chvil s rodinou. Musíme ale začít zpracováním: Tato hra nabízí nádhernou ruční malbu, díky které má zcela unikátní a velmi povedený design. U této hry platí osvědčené přísloví „zlaté české ručičky“ naprosto přesně, protože výroba téhle „deskovky“ probíhá v České republice.

Jak si tuhle hru zahrát? Každý hráč si vybere barevně rozlišenou figurku. Pak se skupinka hráčů musí rozhodnout, koho zvolí porybným. Tento hráč je pro hru hodně zásadní, protože přiděluje hrací kartičky. Právě tyhle kartičky je před hrou nutné rozdělit na jednotlivé kupky – v deskové hře pro rybáře Rybník se hráči setkají s 10 rybími druhy, takže porybný se ve hře stará o 10 hromádek.

Pak už jenom stačí figurky umístit na políčko START a začít hrát. Na políčkách ve hře se nachází jednotlivé druhy ryb. V momentě, kdy hráč ve hře šlápne třeba na kapra, tak si vezme kartičku s obrázkem kapra. A na druhé straně uvidí číslo, které musí napodruhé hodit, aby rybu ulovil. Pokud hráč hodí číslo 4 a více, pak kapra chytil. Takže porybný hráčovi udělí kartu s rybou…

Naprosto luxusní na téhle hře je to, že hráči nemusí hrát pouze tuhle variantu hry. K výběru jsou další hry – například Sumčí sedma (karetní hra pro 2 až 4 hráče), Rybí války (karetní hra pro 2 až 6 hráčů), anebo třeba klasické pexeso. Těch možností je fakt více! Takže s touto hrou v žádném případě nehrozí nuda!

Není proto divu, že se tato hra stala jedním z nejvíce populárních dárků pro rybáře letošních Vánoc. Rybáři tyto hry mohou hrát za škaredého počasí v zimě, kdy se na ryby moc nechodí. Anebo si tuhle hru mohou vzít například pod bivak k vodě, a hrát ji, když ryby zrovna neberou. Jedno je jisté: Tahle desková hra pro rybáře nezůstane někde v koutě!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Rybářské Vánoce nejvýhodněji na PARYS!

Hledáte vhodný dárek pro rybáře na letošní Vánoce? Pak se podívejte na PARYS! Právě na tomhle rybářském e-shopu naleznete přehledné seznamy TOP dárků pro rybáře, které jsou rozdělené například podle ceny. Tady najde inspiraci fakt každý! Jen připomínáme, že letošní vánoční nápor na přepravní společnosti je kvůli koronavirové pandemii výrazně vyšší. Proto si vyberte dárky pro rybáře s dostatečným předstihem, aby dárky došly do Vánoc!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Dárky pro rybáře nejvýhodněji na PARYS! Mrkněte na zaručené tipy!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -