DomůAkční nabídkaNejlepší dárek pro rybáře: TOP 5 dárků, které nesmí pod stromečkem chybět!

Nejlepší dárek pro rybáře: TOP 5 dárků, které nesmí pod stromečkem chybět!

- Reklama -

Vánoce jsou za dveřmi! A mnoho z nás si zase láme hlavu s tím, jak potěšit našeho blízkého rybáře nebo rybářku. Jaký dárek darovat, aby byl k užitku, a aby nezůstal po Vánocích ležet v koutě? Vsaďte na praktické věci! Právě u praktických věcí máte stoprocentní jistotu, že je rybáři budou rádi používat. O jaké rybářské vybavení jde? Co je vhodné dát pod stromeček? Připravili jsme pro vás seznam dárků, které rybářovi udělají vždy radost!

 

Dárkové balení nástrah na kapry

Výrobek je dostupný na KAPRPRO.cz za nejnižší cenu na trhu!

Chcete darovat takový dárek pro rybáře, který určitě nezůstane ležet v koutě, a který zaručeně využije hned při prvních jarních vycházkách? Pak darujte nádherné dárkové balení nástrah na kapry, které obsahuje takové nástrahy, na které to spolehlivě bere právě na jaře. Ano! Výrobce balení vždy skládá tak, aby obsahovalo všechny oblíbené jarní příchutě, aby rybář měl bohaté úlovky už na začátku sezóny.

Co všechno v dárkovém balení nalezneme? První nástraha se jmenuje ŘEPKÁČ. Jde o perfektní rohlíkové boilies, které obsahuje jak pečivo, tak i řepku. Tedy jedny z nejúspěšnějších surovin v rybářském světě na kapry. Další nástrahou je MĚKČENÝ ROHLÍKÁČ. Toto je také vynikající rohlíkové boilies, které má atraktivní velikost pro jarní chytání. Tohle kapři milují! A zbytek nástrah pak tvoří populární extrudy, které mají silnou pachovou stopu (nástraha skvěle nasakuje esence). Tohle je skvělá sestava pro jarní chytání kaprů!

Každé dárkové balení obsahuje různé příchutě! Pokud máte nějaké speciální požadavky ohledně příchutí, pak volejte přímo do e-shopu na 608 282 225.

 

Spacák pro rybáře

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Pokud váš milovaný rybář jezdí na ryby na více dní, pak mu přijde kvalitní spacák vždy vhod. A bacha! Kvalitní, neznamená nutně drahý. Naopak! My osobně máme nejraději spacák Giants Fishing 5 Season EXT Plus Camo Sleeping Bag. Tento spacák totiž nabízí perfektní vlastnosti – zaručuje maximální komfort i v extrémně mrazivých teplotách. Tento spacák je velmi prostorný, takže se v něm pohodlně vyspí i urostlejší rybář. A navíc je nádherný! Tenhle maskáč prostě milujeme…

Pokud hledáte něco levnějšího, pak se podívejte i na ostatní spacáky od české firmy Giants Fishing. Tento výrobce je mezi rybáři velmi populární právě pro jejich skvělé spacáky, které jsou dostupné za rozumnou cenu, přitom nabízí TOP vlastnosti jako mnohem dražší spacáky. Znova: Pokud váš rybář jezdí k vodě na více dní, není co řešit. Spacák je TOP dárek!

 

Čelovka pro rybáře

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Není rybáře, který by při rybolovu nepotřeboval čelovku. Takový rybář prostě neexistuje! Čelovka pro rybáře je velice praktický a užitečný dárek, který rozhodně nezůstane někde v koutě. A rybář vámi darovanou čelovku jistě využije, pokud bude kvalitní. Znova: Neznamená, že musí být drahá!

Našli jsme pro vás naprosto dokonalý klenot! Tato čelovka od špičkové anglické společnosti Gardner není mezi rybáři tolik známá, ale to je škoda! Čelovka Gardner Phazor Torch totiž nabízí naprosto fantastické vlastnosti za pár korun. Co například? Musíme začít u svítivosti čelovky. Čelovka má totiž luxusní dvouúrovňové svícení z hlavního paprsku, přitom ale také nabízí širokoúhlé červené světlo, které je výborné například při zdolávání ryby (neplaší ryby).

Obrovskou výhodou je nízká váha čelovky (jen 28 gramů), což je extrémně důležitá vlastnost. A také vysoká voděodolnost, díky které čelovka vydrží používání i v hodně těžkých podmínkách. Za nás je tohle TOP čelovka pro rybáře za zajímavé peníze…

 

Mikina pro rybáře

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Samozřejmě, mezi nejvděčnější dárky patří oblečení pro rybáře, konkrétně pak mikiny. Proč zrovna rybářské mikiny? Protože se jedná o jeden z nejpoužívanějších oděvů v rybařině vůbec. Mikinu prostě bude rybář nosit po celou dobu rybářské sezóny – od jara do zimy. A navíc, dnešní mikiny pro rybáře nabízí naprosto TOP design, takže se hodí i pro normální chození do společnosti.

Jaké mikiny doporučujeme? K těm nejpopulárnějším jednoznačně patří mikiny od anglické společnosti NASH. Tyto mikiny pro rybáře totiž nabízí špičkové vlastnosti v podobě použitých materiálů, funkčnosti u vody, anebo třeba designu. Ano! Mikiny od NASH jsou opravdu nádherné! Při výběru mikiny myslete na to, že důležitou součástí je kapuce! Bez kapuce není rybářská mikina rybářskou mikinou. Jakou doporučujeme my? Nám se nejvíce líbí mikina NASH Embos Hoody, která je skutečně luxusní!

 

Dárkový poukaz

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Nechcete si lámat hlavu s tím, co by mohlo vašemu rybářovi udělat radost? Nechcete se probírat desítkami a desítkami položek? Nechcete vyměňovat malé nebo velké oblečení, které milovaném rybářovi pod stromečkem nesedí? Řešení je jednoduché: Darujte mu dárkový poukaz o určité částce, a nechejte vašeho rybáře si vybrat sám. On sám si prostě vybere to, co nejvíce k vodě potřebuje. Jednoduché, praktické a bez stresů…

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -