Domů Rybářské rady Rybaření v zahraničí Rybaření v Norsku: Masakr! Brutální zdolávání divokých tresek! Luxusní video českých rybářů

Rybaření v Norsku: Masakr! Brutální zdolávání divokých tresek! Luxusní video českých rybářů

- Reklama -

Zažili jste někdy takovou rybařinu, kdy jste si řekli, že už prostě nemůžete, protože ryby pořád berou? Tak přesně tohle zažila parta českých rybářů v Norsku. Těm se podařilo natrefit na hejno tresek černých, které patří k těm nejdivočejším v téhle početné tresčí rodině. Zdolávat takovou tresku černou neboli kelera, je prostě fantastický zážitek! A co když natrefíte na celé hejno? Podívejte se úžasné video, ve kterém si můžete prohlédnout nefalšované rybářské eldorádo! Velká paráda!

Zapadající slunce v dáli, houpání se na vlnách v lodi jen s několika kamarády. A přitom ohnuté udice jako namožená záda a bzučící brzdy navijáků, ze kterých pomalu odlétávají jiskry. Přesně do takové situace se dostali čeští rybáři v Norsku, kteří dokázali vypátrat hejno tresek černých, kterým se přezdívá keleři. Rybáři chytali na pobřežním šelfu, který patří k TOP místům na moři – právě zde se vyskytují snad všechny rybí druhy z širého moře. A i teď se vyplatilo tady chytat!

Proč jsou tresky černé mezi rybáři tolik oblíbené? Protože jejich lov je nezapomenutelným zážitkem. Tihle mořští dravci jsou draví a zuřiví jako málokterá ryba. Když treska černá (keler) netrefí nástrahu, nic ji neodradí od dalšího útoku. A i když rybář už tahá nástrahu rychleji k hladině, keler se nevzdává. A další ráda! Záběr! Zásek! Je tam!

Treska černá se svým typicky černým zbarvením a výraznou postranní čárou je prostě miláčkem rybářů, kteří se vydávají na moře do Norska. A to nejen kvůli jejímu charakteru, ale také díky stylu lovu. Ten se totiž moc neliší od běžné přívlače. Stačí vzít prut, bytelný naviják, gumovou nástrahu, a hurá na nějaký horký flek. A pak už jenom stačí spustit nástrahu, a pohybem prutu ji vdechnout život.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Chcete si zachytat v Norsku? Chcete zažít rybaření v panenské přírodě? Pokud chcete zažít perfektní zájezd na rybaření v Norsku, a chcete mít po ruce českého rybáře, který dokonale zná tamní prostředí, pak se podívejte na hasvagcamp.com. Právě tato lokalita je mezi česko-slovenskými rybáři hodně oblíbená!

Jak velké takové hejno kelerů může být? Příklad z praxe z přiloženého videa: Čeští rybáři se nechali unášet proudem 2 kilometry. A přitom na každý nához dostali záběr od kelera. Teď si zkuste představit, jak obrovské množství ryb tam pod nimi muselo být. Norsko je prostě rybářský ráj!

Podívejte se na fantastické video, ve kterém si můžete prohlédnout perfektní rybaření v Norsku, ze kterého se tají dech. Ta nádherná scenérie, ty nádherné záběry – přesně tohle je to, proč rybáři na Norsko nedají dopustit. Příjemnou podívanou…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -