DomůAkční nabídkaNejlepší nástraha na dravce na světě? Geniální gumová rybka, která vypadá jako...

Nejlepší nástraha na dravce na světě? Geniální gumová rybka, která vypadá jako živá!

- Reklama -

Firma Savage Gear. Renomovaná společnost, která vyrábí naprosto unikátní nástrahy na dravce. Nejde jen o to, že tyto nástrahy mají prvotřídní kvalitu a špičkové vlastnosti. Ne. Tato společnost vyvíjí i zcela unikátní nástrahy, které posouvají svět přívlače mílovými kroky dopředu. Zářným příkladem je například gumová nástraha Savage Gear 3D ROACH. Jedná se o naprosto unikátní napodobeniny rybek, které dravci s velkou chutí loví. Podívejte se na tuhle neskutečnou nádheru!

Revoluční. Takhle jde jedním slovem popsat zpracování těchto gumových nástrah. Tvar nástrahy přesně kopíruje tvar těla nástražní rybičky. Ovšem nejde jenom o tvar tělíčka, ale i o detaily. Například nástraha má krásně zpracované ploutve, které jí dodávají ještě větší „věrohodnost“. Navíc, použité materiály zaručují, že se nástraha ve vodě chová jako živá rybička. Tohle je prostě paráda! Jde vidět, že tato nástraha je zpracována s největší precizností. Vypadá prostě skvěle!

To, jak tato nástraha vypadá ve vodě, jak se v ní chová, můžete vidět na přiloženém videu. Pokud rybář dokáže tahat nástrahu tak, jak se tahat má, pak jí dokáže vdechnout „život“. Tomuhle prostě nemůže žádný dravec odolat! Jde o perfektní nástrahu především na kapitální štiky. Proč? Napovědět může například velikost těchto nástrah – ty jsou dodávány ve velikostech 18 a 25 centimetrů. Ideální rozměr nástrahy pro chycení nějaké té „metrovky“.

Kdekoho by napadlo, že tato nástraha musí být extrémně náchylná na poškození. Ale chyba lávky! Systém, na kterém je přichycen trojháček, je vskutku revoluční. Při útoku štiky se nástraha od systému odpojí, takže nedojde k jejímu poškození. Tohle je perfektní a revoluční věc, která uchrání nástrahu před ostrými zuby štiky. Takže její životnost je mnohem delší. Super!

Tyto nástrahy jsou k dostání i na českém trhu. Kompletní nabídku naleznete například na internetovém obchodu Alza.cz v sekci Rybaření. Nástraha v tomto obchodě stojí 399 korun. Pokud tedy máte zájem o koupi, mrkněte právě tam.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -