Domů Uzly a montáže Montáže Montáž pro lov sumců na podvodní splávek

Montáž pro lov sumců na podvodní splávek

- Reklama -

Lov sumců na podvodní splávek přináší ovoce především v tom období, kdy se sumci drží u dna. A to nastává povětšinou v chladných obdobích roku, tedy na podzim a v zimě. Kdekdo by si pomyslel, že na podzim sumci neberou. Ale chyba lávky! Sumci se totiž musí připravit na nehostinné chvíle, které zima přináší. A proto „žerou jako o život“. Pokud si chcete v chladném období zachytat krásné sumce, určitě sáhněte po této montáži. Montáž s podvodním splávkem na sumce je TOP!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sumcařina pro začátečníky: Lov sumců na podvodní splávek

 

Ukázka montáže

montaz_podvodni_splavek_na_sumce

Mnoho lidí má zafixováno, že se musí používat pouze olovo. Ale tak to není. Pro zatížení montáže v silném proudu lze použít i přírodní kámen. Ten spolehlivě udrží celou montáž s rybou i v silném proudu.

 

odpadavaci_montaz_na_sumce

Zátěž přivážeme k montáži tak, aby při záseku zůstala ležet na dně. Proto je zapotřebí použít takový kámen, který bude dostatečně těžký. Pokud byste totiž použili lehký kámen, zůstal by viset na montáži. A to je špatně!

 

 

 

podvodni_splavek_montaz

Takto vypadá hlavní montáž bez zátěže. Skládá se ze šňůry, podvodního splávku a háčků. Je zapotřebí použít kvalitní komponenty, které vydrží i tvrdý nápor velké ryby.

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -