Domů Akční nabídka Nejlevnější elektromotor na člun na trhu? Tenhle stojí jen pár korun!

Nejlevnější elektromotor na člun na trhu? Tenhle stojí jen pár korun!

- Reklama -

Kvalitní elektromotor na rybářský člun je zapotřebí! Právě na tuhle pomůcku se potřebujete vždycky spolehnout, protože není nic příjemného uvíznout v polovině nádrže daleko od břehu. Hodně rybářů je přesvědčeno o tom, že za kvalitní elektromotor musí utratit půlku výplaty. Tak tomu není! Na rybářském trhu lze sehnat i levný elektromotor na člun za naprosto luxusně nízkou cenu. Tento elektromotor nabízí celou řadu předností a super vlastnosti. Pojďme se na něj podívat blíže…

 

Elektromotor na člun Haswing

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Levný elektromotor na člun Haswing patří k nejlevnějším elektromotorům na rybářském trhu! Tento elektromotor je dostupný za fakt libové peníze, přitom nabízí skvělé vlastnosti. K velkým přednostem tohoto elektromotoru jednoznačně patří jednoduché používání. Elektromotor se velice snadno ovládá, což ocení každý rybář například při zdolávání ryby z lodě, kdy má plné ruce práce.

Další obrovskou předností je to, že tento levný elektromotor na člun Haswing optimalizuje odběr proudu v závislosti na aktuálním výkonu. Z toho tak vyplývá, že elektromotor je velmi úsporný i při častém používání. Tohle ocení každý rybář, který potřebuje, aby mohl elektromotor používat nepřetržitě několik dní při delší rybářské výbavě. Fakt super!

Výkon elektromotoru Haswing je 20 lb, maximální napětí pak 12 V. Tento elektromotor je zpracován tak, že vydrží i tvrdé používání v těžkých podmínkách. Jedná se opravdu o spolehlivý přístroj, který vás nenechá ve štychu. Na vrtuli elektromotoru naleznete 2 vrtule.

Pokud hledáte levný elektromotor na člun, pak se podívejte na tento! Je dostupný za opravdu luxusně nízkou cenu, přitom nabízí skvělé parametry a vlastnosti. Elektromotor Haswing je vhodný především na soukromé lokality, kde rybáři často používají menší a střední gumové čluny na zavážení a krmení. A přesně do těchto podmínek se tento elektromotor skvělé hodí!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Levné gumové čluny pro rybáře za nejnižší ceny!

Hledáte levný gumový člun pro rybáře? Pak se podívejte na širokou nabídku těchto výtečných člunů, které nabízí skvělé vlastnosti. Jedná se o TOP gumové čluny pro rybáře, které jsou zpracovány z pevných materiálů, které vydrží používání i na těch nejtěžších lokalitách. Ať už budete chytat na silně zarostlých nebo zanesených revírech (spadané větve, padlé stromy), anebo na revírech s hodně kamenitým dnem, tak je to jedno! Tyto čluny si s těmito těžkými podmínkami poradí a vydrží to!

Rybáři si mohou vybírat nejrůznější typy člunů. K dostání jsou perfektní čluny o nejrůznějších rozměrech. Rybáři si mohou vybírat jak malé čluny o délce 190 centimetrů, tak střední čluny o délce 220 centimetrů, anebo velké čluny o délce 240 centimetrů. K dostání jsou také modely s měkkou, anebo s pevnou podlážkou. Stačí si jen vybrat!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Rybářské čluny za nízké ceny naleznete ZDE

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -