Domů Akční nabídka Nejlevnější nafukovací člun pro rybáře na trhu? Tenhle je dostupný za super...

Nejlevnější nafukovací člun pro rybáře na trhu? Tenhle je dostupný za super nízkou cenu!

- Reklama -

Na některých vodách se rybář bez člunu prostě neobejde! Tahle pomůcka výrazně usnadňuje hledání TOP míst na ryby, přitom také výrazně pomáhá při krmení nebo zavážení nástrah. Problémem ale může být, že skutečně kvalitní čluny pro rybáře nejsou zrovna levné. Přesto! Na rybářském trhu je perfektní nafukovací člun pro rybáře, který nabízí prvotřídní zpracování a kvalitní materiály, přitom je dostupný za fakt zajímavé peníze. Takže pokud zrovna hledáte kvalitní rybářský člun za nízkou cenu, pak nastražte uší…

 

Člun pro rybáře Top Khaki Sonar

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní člun pro rybáře, který nabízí opravdu prvotřídní zpracování! Tento člun je vyroben ze špičkového materiálu HEYTex, který pochází z „dílny“ německých inženýrů. Materiál se vyznačuje obrovskou pevností a odolností. Takže i když budete s tímto člunem „operovat“ na silně zarostlých vodách, nevadí to. Tento rybářský člun vydrží i časté kontakty s potopenými větvemi, anebo třeba s ostrými kameny. Prostě luxus!

Tento člun je k dostání hned v několika velikostech. Nejmenší člun pro rybáře Top Khaki Sonar je dokonalý především na klidnější, stojaté vody. Ideálním příkladem jsou soukromé revíry, které nebývají nijak zvláště rozlehlé. Tady se tento malý člun velice dobře hodí – skvěle se s ním vyváží i krmí. Větší čluny pak můžete použít i na řekách, anebo rozlehlejších vodách, kde zastanou i tu nejtvrdší práci. Super!

Na tomto produktu ceníme především to, co všechno k člunu dostanete. Například k člunu dostanete rovnou i pumpu, abyste nemuseli shánět nějakou zvlášť. Tohle rozhodně není zvykem! K člunu také dostanete dvě vesla, která jsou k člunu při jeho používání spolehlivě připevněna, takže se s nimi opravdu dobře manipuluje. A díky tomu se rybářský člun Top Khaki Sonar velice dobře řídí. Prostě bomba!

Obrovskou předností těchto člunů jsou chytré doplňky. Tak například: Člun Top Khaki Sonar je vybaven pevnými madly, díky kterým je manipulace s člunem na břehu mnohem snazší. Velmi příjemné je také to, že k člunu je dodáváno posuvné sedadlo, takže rybář si může nastavit přesně takovou polohu k sezení, kterou potřebuje. Velkou předností je také například uchycení pro sonar, které je rovnou součástí balení. Tohle je super!

Jestli hledáte levný člun pro rybáře za opravdu rozumné peníze, pak se podívejte právě na rybářský člun Top Khaki Sonar. Jedná se o výborný člun, který je precizně zpracovaný, který je vyrobený z prvotřídních materiálů, ale který je přitom k dostání za opravdu hodně zajímavou cenu. Za nás velký palec nahoru!

Výhody e-shopu: Sleva až 15%!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Levný elektromotor HASWING

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Pokud hledáte levný elektromotor na nafukovací člun, tak už nehledejte. Tento je dostupný za naprosto nepřekonatelně nízkou cenu! Přitom nabízí opravdu hodně zajímavé vlastnosti. Elektromotor HASWING se velice jednoduše ovládá, takže manipulaci s ním zvládne opravdu každý!

Výkon je 20 lb, maximální napětí 12 V. Tento elektromotor velmi dobře optimalizuje odběr proudu v závislosti na aktuálním výkonu. To znamená, že tento elektromotor HASWING není nikterak náročný, takže pro baterii je velmi úsporný. Na vrtuli elektromotoru naleznete 2 listy.

Výhody e-shopu: Sleva až 15%!!! Při objednávce nad 1000 korun doprava ZDARMA

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -