Domů Akční nabídka NEPŘEHLÉDNĚTE! Kvalitní suroviny pro výrobu prvotřídních nástrah a návnad

NEPŘEHLÉDNĚTE! Kvalitní suroviny pro výrobu prvotřídních nástrah a návnad

- Reklama -

Úspěšná nástraha nebo návnada se od zbytku průměrných rybích dobrot liší použitými surovinami. A právě nyní můžete získat suroviny, které při lovu ryb perfektně fungují! Představujeme vám prvotřídní rybí moučky, které u nás seženete za pár korun. Rybí moučky můžete používat jako přísadu do návnad, jako obalovačku nejrůznějších nástrah, anebo při domácí výrobě boilies.

Široká škála použití rybích mouček při lovu ryb je tou největší zbraní. Můžete je používat do krmítka při položené nebo feederu. Stačí do krmení přisypat rybí moučku a máte luxusní krmnou směs! Rybí moučka má totiž perfektní vlastnosti – intenzivní pach, jemnou strukturu a atraktivní barvu.

rybi_moucka_primeJemná struktura moučky je taky velice vhodná pro obalování nástrah. Stačí navlhčit vaši nástrahu, a následně ji vyválet v moučce. Moučka se poté na nástrahu přichytí, a po nahození do vody se začne pozvolna rozpouštět a lákat tak ryby k záběru.

AKCE: Kupte 3 balení libovolné rybí moučky a získejte 1 balení zcela ZDARMA!

Nabízíme 4 druhy rybích mouček – tuňákovou, lososovou, rybí moučku 70% PRIME a rybí moučku 64%. Mezi naše nejoblíbenější patří tuňáková moučka. Jedná se o moučku, která má nejintenzivnější zbarvení a pach. Díky tomu vytváří ve vodním prostředí atraktivní temný mrak a silnou pachovou stopu. Tuňáková moučka vám napomůže k častějším záběrům a větším úlovkům!

rybi_moucka_lt

I zbytek mouček, které nabízíme, patří k velice kvalitním přísadám. Například lososová moučka je spolehlivou a léty ověřenou surovinou. Ta by neměla chybět žádnému rybářovi! Dále nabízíme i rybí moučky. První moučka má označení 70% PRIME. Jedná se o rybí moučku, která obsahuje více atraktivních látek. Poslední moučkou z naší nabídky je rybí moučka 64%.

AKCE: Kupte 3 balení libovolné rybí moučky a získejte 1 balení zcela ZDARMA!

mikropelety_mouckaRybí moučky ještě lépe fungují ve spojení s nástrahami, které mají živočišný základ. Osvědčeným hitem letošní sezóny je spojení rybích mouček s měkčenými peletkami. Tyto měkčené peletky mají živočišný základ – jednoduše řečeno – jsou nadupané atraktivními surovinami, které fungují na všechny kaprovité ryby. Měkčené peletky a živočišné moučky jsou tou nejlepší nástrahou na položenou, feeder nebo plavanou…

AKCE: Nezapomeňte, že stále běží i naše druhá akce! Kupte 3 balení měkčených peletek libovolných příchutí a získejte balení rybí moučky zcela ZDARMA!

obalovane_mikropelety

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -