DomůAkční nabídkaNesmrtelná klasika na kapry: Slaďounká kukuřice naložena „v medu“! Hromada záběrů zaručena

Nesmrtelná klasika na kapry: Slaďounká kukuřice naložena „v medu“! Hromada záběrů zaručena

- Reklama -

Ve světě rybařiny byste jen těžko hledali nástrahu, která je větší klasikou na kapry, možná jen pečivo? Tak jako tak, kukuřice na kapry se používá odpradávna, chytali na ni už naši dědové. A tahle zlatavá zrníčka přežila i nástup moderních nástrah typu boilies nebo pelet. Není se co divit! Kukuřice prostě pořád skvěle funguje! Čím to je? Tahle nástraha nabízí takové vlastnosti, které jiné nástrahy nabídnout moc neumí. A navíc je dostupná za super peníze! V současnosti je na rybářském trhu i taková kukuřice, která je ochucená, a která vysílá neskutečně lákavou vůni. A to je hotové terno na kapry, se kterým nikdy neuděláte chybu!

 

Dipovaná kukuřice na kapry

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičková kukuřice na kapry, která je nakládaná v extra lákavém nálevu. Velmi silnou zbraní této nástrahy jsou už samotná zrníčka. Jedná se o pečlivě vybíranou kukuřici, která má ideální konzistenci pro chytání ryb – takže při napichování na háček nebo pod háček nepraská tak, jako například kukuřice pro lidskou spotřebu (ta je měkčí, takže na háčku nevydrží takovou dobu – zejména na vodách s velkým výskytem bílé ryby). Tuhle konzistenci dipované kukuřice na kapry rybáři ocení právě při nastražování, kdy v rukách nezůstávají rozpraskaná zrníčka kukuřice.

Samozřejmě, největší zbraní této dipované kukuřice je onen nálev. Ten má základ v tekuté potravě All Amino Nutric, která se používá i při výrobě boilies. Do tekuté potravy jsou pak ještě přidávány další esence, které výrazně posilují vůni této ochucené kukuřice. Pokud se nás ptáte na nejlepší příchuť, pak jednoznačně volíme medovou příchuť (hungary honey). Tato kukuřice má neuvěřitelně krásnou vůni, která při lovu na položenou nebo feeder skvěle funguje.

Tři nejlepší příchutě dipované kukuřice: Maďarský med, Lesní jahoda a Compot N.H.D.C. S tímhle prostě nikdy neuděláte chybu!

Další zbraní nakládané kukuřice je i její výrazné zbarvení. Některá zrníčka mají jasně žluté zbarvení, které jde skvěle vidět i na zaneseném nebo zarostlém dně. Tohle žádný kapr nepřehlédne! Jiné příchutě této dipované kukuřice mají i červené zabarvení (lesní jahoda/wild strawberry) nebo oranžové zbarvení (Compot N.H.D.C.) I tyto varianty jsou opravdu hodně atraktivní!

Jak s dipovanou kukuřicí rybařit? Nejlepší je ji buďto přímo napíchnout na háček, anebo „na vlas“ pod háček. K napíchnutým zrníčkům klidně můžete přidat i další nástrahu – při chytání na feeder se používají třeba červi. Dalším tipem je kombinace s umělou kukuřicí, která je mnohdy plovoucí, a která tak kukuřici nadzvedne nad dno. Tohle taky skvěle funguje!

Kukuřice je skvělá v tom, že se s ní člověk nikdy nenudí!

S touhle kukuřicí je dobré chytat například na feeder nebo klasické krmítko. Ideální je používat jemné krmení, do kterého nasypeme pár zrníček kukuřice. Do kaprového krmení je vhodné používat právě kukuřici „pro lidskou“ spotřebu, která je měkčí, což je v krmení ale nevadí. Důležité je mít na háčku kukuřici, kterou „nerozbijí“ malé ryby, což vám dipovaná kukuřice zajistí.

Pokud vám předně nejde o velikost ryb, ale chcete si prostě zachytat, pak se podívejte na tuto dipovanou kukuřici na kapry. Jedná se o klasickou nástrahu, která vás nikdy nezklame! Dipovaná kukuřice na kapry má neuvěřitelně silnou vůni, nádhernou barvu, skvělou konzistenci. Tohle je prostě zaručená sázka na jistotu!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -