Domů Akční nabídka NOVINKA: Cenová bomba! Vynikající hlásič FLAJZAR za pár korun! Nenechte si ujít!

NOVINKA: Cenová bomba! Vynikající hlásič FLAJZAR za pár korun! Nenechte si ujít!

- Reklama -

V rybářském světě asi není rybáře, který by neznal legendární českou firmu FLAJZAR. Právě tento výrobce rybářské elektroniky patří k těm nejvíce populárním. Důvod je jasný: Obrovská kvalita! Rybář má u firmy FLAJZAR jistotu, že za své peníze dostane maximální kvalitu. Nyní tato společnost přišla s velkou novinkou – s nejlevnějším hlásičem FLAJZAR na trhu! Za tento luxusní stroj nedáte kopu peněz, přitom jeho vlastnosti jsou vynikající! Pojďme si ho představit…

Dneska jsou už legendární naprosto brutální testy, kdy výrobci máčeli signalizátory FLAJZAR několik dní v nádobách s vodou, a s těmito stroji to neudělalo naprosto nic. Tyto vlastnosti jsou u těchto signalizátorů dnes už samozřejmostí! Rybář má prostě jistotu, že kvalita signalizátorů FLAJZAR je jejich „druhým jménem“.

Obrovskou předností těchto českých signalizátorů je i to, že jsou téměř „nezničitelné“. Kromě obrovské odolnosti vůči silným dešťům, spalujícím vedrům nebo tuhým mrazům, mají tyto hlásiče i velmi vysokou výdrž, co se například baterky týče. Ta výdrž je opravdu úctyhodná! Dalším faktorem obrovské popularity těchto hlásičů jsou například chytré inovace a šikovné detaily, které celý rybolov ještě více zpříjemňují.

Kdekdo by si mohl pomyslet, že sortiment firmy FLAJZAR je pro běžné rybáře nedostupný. Není to pravda! Rybáři si za normální peníze mohou obstarat perfektní stroj, který jim bude sloužit velmi dlouhou dobu. Ano, na trhu jsou ještě levnější signalizátory, ovšem jejich kvalita nemusí být nijak valná. U tohoto levného signalizátoru FLAJZAR ale máte skálopevnou jistotu, že bude sloužit dlouhá léta. A že investované peníze se vám dostanou zpátky v podobě bezproblémového a dlouhodobého používání u vody. O jakém hlásiči to vlastně mluvíme?

 

Signalizátor FLAJZAR Fishtron E3

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je velká novinka společnosti FLAJZAR! Jde o jednoduchý, ale velmi kvalitní stroj, který rybářovi nabízí veškeré vlastnosti, které při lovu ryb potřebuje. Právě ona jednoduchost je na něm to nejlepší! Stačí otočit jedním knoflíkem a rázem je vše připraveno k lovu! Žádné zbytečné serepetičky, které by dělaly z tohoto stroje něco, co u vody ani nepotřebujeme.

Tento signalizátor patří k těm nejmenším na trhu! Díky tomu je hlásič FLAJZAR Fishtron E3 extrémně dobře skladný. Stačí ho strčit do kapsy a jít k vodě. Super! Samotnou kapitolou je pak velmi povedený design, do kterého se okamžitě zamilujete! V tomhle je firma FLAJZAR opravdu extratřída! No řekněte sami, není nádherný?

Samozřejmostí je špičková zvuková a světelná signalizace, která se sepne i při nejjemnějším záběru. Rybářovi tak nic neunikne! Příjemným detailem je, že barvu diod si rybář může libovolně měnit – na výběr je hned několik barev (modrá, zelená, červená a fialová). Další příjemná vychytávka: K tomuto hlásiči lze připojit i swinger.

Velmi silnou stránkou je i materiál, ze kterého je tento hlásič vyroben – díky velké kvalitě zpracování tento signalizátor vydrží i tvrdé používání v těžkých podmínkách u vody. Ani ty nejnepříznivější vlivy tomuto stroji nevadí. Tohle rybář ocení zejména v chladných měsících rybářské sezóny. Paráda!

Vsaďte na kvalitu za rozumné peníze! Dáte nám za pravdu, že investované peníze do kvalitního stroje jsou tím nejlepším pro pohodlný a bezproblémový rybolov.

Nezapomeňte se před objednávkou na e-shopu PARYS registrovat! Jen tak budete mít tyto hlásiče ještě levnější!!!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -