DomůAkční nabídkaNOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4...

NOVINKA: Gigantický bivak pro rybáře NASH velký jako „chalupa“! Délka přes 4 metry!

- Reklama -

Rybářský bivak patří k nejdůležitějším součástem výbavy. Je to jednoduché: Pokud rybář u vody tráví více dní, pak potřebuje dostatek prostoru pro maximálně pohodlný pobyt. Prostě, čím více prostoru rybář má „po ruce“, tím více věcí schová pěkně pod střechu. Věděli jste ale, že některé bivaky pro rybáře nabízí tolik prostoru, že to připomíná pobyt v nějaké rybářské „chalupě“? Ano! Příkladem je například gigantický bivak pro rybáře od věhlasné společnosti NASH! Tento rybářský bivak má délku přes 4 metry, takže se pod jeho střechu maximálně pohodlně vlezou až 3 rybáři. Tohle je fakt bomba!

 

Bivak pro rybáře NASH Bank Life Gazebo XL

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Tohle je ON! Gigantický rybářský bivak pro rybáře od věhlasné společnosti NASH, který pochází z Anglie. A jak jsme u této špičkové firmy zvyklí, tak právě ona přichází s revolučními a inovativními produkty pro rybáře. Jako s tímto bivakem! Tento rybářský bivak každého rybáře zaujme nejen jeho konstrukcí, ale také obrovskými rozměry…

Bivak pro rybáře NASH Bank Life Gazebo XL má rozměry 410 x 410 centimetrů, přičemž jeho výška je 237 centimetrů, takže se v něm postaví dospělý chlap. Tohle je prostě neuvěřitelný prostor, který slibuje maximální pohodlí při rybaření. Díky rozměrům má rybář stoprocentní jistotu, že se pod střechu tohoto obydlí vleze velké množství rybářského vybavení, které je zapotřebí mít po ruce. Tohle je bombastická varianta pro dlouhodobé výpravy k vodě. Super!

I když konstrukce tohoto bivaku na první pohled může vypadat nezvykle, není třeba se toho vůbec obávat. Velkou předností je její obrovská stabilita. Ta je dána i tím, že v každém rohu jsou zdvojené nohy. Díky tomu je tento bivak maximálně stabilní i za silného větru, který panuje například na rozlehlých vodách. Extrémně pohodlným prvkem je to, že konstrukce se skládá z výsuvných tyčí – prostě žádné nepohodlné spojování tyčí jako u jiných bivaků. Toto provedení konstrukčních tyčí umožňuje to, že tento bivak postaví jeden jediný člověk. Tohle je fakt bomba!

VIDEO: Bivak pro rybáře NASH Banklife Gazebo! Jak ho postaví jeden rybář?

Zcela zásadní věcí tohoto bivaku je odolnost jeho pláště. Ano! Bivak pro rybáře NASH Bank Life Gazebo XL má plášť 420D PU. Jedná se o odolný materiál, který má 15 000 mm vodního sloupce, takže i když vás u vody zastihne ten nejsilnější liják nebo prudká sněhová vánice, tak tento plášť to bez nejmenších obtíží vydrží. Jako byste seděli v nějaké rybářské chatce. Prostě špičkové obydlí pro rybáře!

Bivak pro rybáře od anglické společnosti NASH nabízí pochopitelně i rozměrná okna. Na bivaku například nalezneme dvě rozměrná okna s moskytiérou. Díky tomu je stoprocentně zaručena přirozená cirkulace vzduchu uvnitř bivaku, takže pod střechou není nesnesitelné vedro nebo nepříjemná vlhkost. Tohle je taky geniální!

Pokud hledáte bivak pro rybáře, od kterého čekáte jen ty nejlepší vlastnosti, pak se rozhodně podívejte na tento od anglické společnosti NASH. Kromě obrovského prostoru nabízí i neuvěřitelně odolnou konstrukci a plášť. Tohle je přesně ten bivak, který potřebujete na ty nejtěžší výpravy na těžké vody. I když bude venku hnusné počasí, tak v tomhle bivaku se vždy budete cítit maximálně komfortně. Pokud si tedy nyní pokládáte otázku, jaký bivak na ryby vybrat, pak se určitě podívejte na tento…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

  1. Mám původní Gazebo s podlahou 330×330 už dva roky a je to neskutečný bivak, koupil jsem ho na velké výpravy a závody, no nakonec ho vozím všude a malý bivak už jsem nevytáhl ani nepamatuju

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -