DomůAkční nabídkaNOVINKA: Japonská kvalita! Špičkový kaprový naviják DAIWA za skvělou cenu! Ušetřete tisíce...

NOVINKA: Japonská kvalita! Špičkový kaprový naviják DAIWA za skvělou cenu! Ušetřete tisíce korun!

- Reklama -

Japonská firma Daiwa, kterou každý rybář zná díky špičkové kvalitě, představila nový kaprový naviják. Tento nový naviják na kapry se jmenuje Daiwa Emblem, a každý milovník lovu kaprů se do něj okamžitě zamiluje! Naviják nabízí všechny důležité vlastnosti, které jsou při lovu kapitálních kaprů potřeba. A co je na tom nejlepší? Kaprový naviják Daiwa Emblem je k dostání za hodně rozumné peníze. A bacha! Pokud si jej pořídíte na e-shopu HIKI.cz, můžete celkově ušetřit až tisíce korun! Nakupujte chytře!

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

 

Kaprový naviják Daiwa Emblem SCW QD

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Hned ze začátku musíme říct, že tento naviják je na většině obchodů dostupný za více jak 4000 korun. Pokud se ale podíváte na e-shop HIKI.cz, pak zjistíte, že na něm naviják Daiwa Emblem seženete podstatně levněji! A úspora je potom ještě vyšší v tu chvíli, kdy kupujete 2 nebo 3 navijáky (což kapraři často dělají). Pak jde úspora do tisíců korun! Pojďme se na tento stroj podívat detailněji…

Nádherný stroj! Tohle se japonské firmě Daiwa povedlo skutečně náramně! Musíme začít designem: Naviják má velice specifický vzhled, kterému dominuje masivní cívka s rotorem. A i když se jedná o mohutný naviják na kapry, vše do sebe náramně zapadá. Tenhle stroj vypadá prostě báječně! Láska na první pohled!

K té cívce: Naviják Daiwa Emblem SCW QD má rozměrnou cívku, na kterou se vejde 300 metrů 0,30 vlasce (model 45) nebo 300 metrů 0,35 mm vlasce (model SPOD 35). Pokud tedy nelovíte kapry na těch největších plochách, a nevyvážíte třeba 500 metrů daleko, budou vám tyto navijáky skvěle sloužit! Cívka navijáku DAIWA Emblem SCW QD má ideální tvar pro bezproblémové odvíjení vlasce při nahození, takže montáž letí skutečně daleko! Velmi příjemným detailem pro přesné nahazování do toho samého místa je HIP svorka.

Nesmíme opomenout ani geniální chod tohoto navijáku. K němu přispívá například 6 ložisek, anebo AIR ROTOR, což je unikátní funkce, která lépe rozděluje sílu působící na rotor navijáku. TWIST BUSTER II rolnička pak výrazně napomáhá k preciznímu navíjení a ukládání vlasce na cívku. Neexistuje, aby tento naviják jakýmkoliv způsobem poškodil nebo zkroutil váš kaprový vlasec! Geniální! A ještě k tomu navíjení – na 1 otočení naviják navine 104 centimetrů, převodový poměr je 4,9:1…

O špičkovém navíjení cosi napovídá i zkratka SCW, což v „překladu“ znamená pomalé křížové navíjení. Právě tento typ navíjení ve výsledku výrazně napomáhá k daleko lepšímu odvíjení navazovacího materiálu z cívky při nahození, kdy nedochází k tak velkému tření. Takže montáž letí podstatně dále! Luxus!

Další obrovskou předností je, že tento naviják je vybaven skutečně geniální brzdou! Brzda reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře, takže zdolávání i divoké ryby je mnohem komfortnější. Pokud je nutné rychle povolit, anebo přitáhnout, vše probíhá v naprostém okamžiku. Výborná brzda! Brzda se velice pohodlně ovládá díky masivnímu ovladači, který se pohodlně drží.

Pokud hledáte špičkový kaprový naviják za rozumné peníze, pak se rozhodně na tyto geniální stroje od japonské firmy Daiwa podívejte zblízka! Jsou to perfektní navijáky, které nabízí špičkový chod, luxusní vlastnosti pro nahazování, precizní brzdu a mnoho dalšího! Tyhle navijáky vás nezklamou! Připomínáme, že tyto navijáky jsou k dostání v několika variantách…

Naviják Daiwa Emblem SPOD 35 SCW QD je dostupný ZDE

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -