Domů Akční nabídka NOVINKA: Kapacita až 700 metrů vlasce! Nadupaný naviják na kapry za rozumnou...

NOVINKA: Kapacita až 700 metrů vlasce! Nadupaný naviják na kapry za rozumnou cenu!

- Reklama -

Kaprové navijáky patří k největší chloubám rybářské výbavy. Někteří rybáři jsou schopni kaprový naviják při diskuzích „rozebrat“ do posledního šroubku a o svém miláčkovi se bavit dlouhé hodiny. Ale ono se není čemu divit! Právě kaprové navijáky jsou jednou z nejdůležitějších součástí rybářské výbavy. Pokud rybář sáhne po nekvalitním modelu, pak to může mít hodně negativní následky při následné rybářské výpravě. Hodně rybářů je přesvědčených, že za kvalitní naviják na kapry musí utratit hodně peněz, aby dostali kvalitu. Není tomu tak! Například slovenská firma Delphin představila nové navijáky na kapry, které jsou k dostání za rozumné peníze…

 

Naviják na kapry Delphin Inox

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové kaprové navijáky od slovenské firmy Delphin, které nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti za rozumnou cenu. Čím začít? Tyto kaprové navijáky rybáře zaujmou například rozměrnými cívkami, které jsou luxusně tvarované. Díky tomuto tvarování se naprosto spolehlivě odvíjí navazovací materiál při nahození, přičemž nedochází k přebytečnému tření. A to má zásadní vliv pro délku hodu. Takže i díky dobře tvarovaným cívkám budou rybáři s těmito navijáky nahazovat opravdu hodně daleko!

Kaprové navijáky Delphin Inox se vyrábí ve dvou velikostních provedeních. Rybář si může vybrat menší model Inox 70D, který je vhodnější pro rybařinu na středně velkých vodách, na kterých rybář nepotřebuje obrovské množství navazovacího materiálu. Na cívku modelu navijáku 70D se vleze 470 metů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm. Větší model navijáku Inox 80D pak nabízí kapacitu 700 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,28 mm. Naviják Delphin 80D je tak vhodný pro lov na těch největších vodách, na kterých je zapotřebí daleko vyvážet.

Navijáky Dephin Inox nabízí naprosto dokonalý chod. Uvnitř navijáku je 6+1 ložisek, které se starají o pravidelný chod. Navíc, tato ložiska jsou z nerezové oceli, což je maximálně odolný materiál, který vydrží i hodně náročné používání v těch nejtěžších podmínkách. A tohle je další věc, která se nám moc líbí – „vnitřnosti“ navijáku Delphin Inox jsou vyrobené z odolných materiálů, které vydrží i hodně náročné používání. Jen pro představu: Naviják Delphin Inox je odolný i proti slané vodě, což je zárukou vysoké odolnosti použitých materiálů.

Ještě k tomu chodu navijáku: Díky pravidelnému chodu je navazovací materiál ukládán s maximální precizností, takže na cívce se netvoří nepříjemné obloučky a překlady, které zkracují délku hodu, anebo komplikují vyvážení montáže.

Na těchto navijácích od slovenské firmy Delphin milujeme i jejich brzdný systém. Brzda na navijáku Inox je opravdu perfektní, protože reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Tohle ocení každý rybář při zdolávání divokého kapra, který dělá výpad za výpadem. Navíc, přední brzda na navijácích Inox se ovládá naprosto pohodlně, a to díky rozměrnému ovladači. Ten se pohodlně drží i v tu chvíli kdy má rybář mokré ruce.

Levné navijáky na kapry Delphin Inox nabízí fakt hodně muziky za málo peněz. Navijáky mají nádherný design, nabízí precizní chod, spolehlivou brzdu, dechberoucí kapacitu cívky, anebo dobře tvarovanou cívku pro daleké hody. Navíc, „vnitřnosti“ navijáku jsou vyrobeny z odolných materiálů, které slibují dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách. A to vše je dostupné za hodně rozumné peníze. U jiných firem byste zaplatili výrazně více…

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -